Hayal Gücünüzü Kullanın

Bir klonum olsun isterdim... İşe gidecek, benim yorgun olduğum zamanlar çocuğu avutacak, yeri geldi mi alışverişe gidecek falan... Biraz klasik ama benim en büyük hayalim :)
Ufak yeğeni arkadaşıma şunu söylemiş :" Keşke senden de benden de birer tane daha olsa, benim diğerim okula, senin diğerin de işe gitse, biz de senle oynasak". Arkadaşımın cevabı da bomba: "Senden de benden de birer tane daha zaten var, onlar oyun oynuyor. Senle ben işe ve okula gitmek zorunda olanlarız"

Ufak yeğeni arkadaşıma şunu söylemiş :" Keşke senden de benden de birer tane daha olsa, benim diğerim okula, senin diğerin de işe gitse, biz de senle oynasak". Arkadaşımın cevabı da bomba: "Senden de benden de birer tane daha zaten var, onlar oyun oynuyor. Senle ben işe ve okula gitmek zorunda olanlarız"
Buyur bakalım. Adama devreleri yakmış mı dersin, deha mı ? :)
Bu kuantum sıçramaları ve alternatif gerçeklik meseleleri beni aşıyor. Fakat bunun üstünden dönen acaip bir endüstri var kişisel gelişim mecrasında. Herhalde ciddi ciddi bu işleri çalışan teorik fizikçiler o sektörde dönen bu paraların yanına bile yaklaşamıyordur:)

jack ve supply girişi altta olan pedallar yapılıp bunlara göre board üretilse boardun alt tarafınada tümleşik looper kontrol yapılsa kablo kargaşasından ve pedalları sabitleme derdinden kurtulmuş olurduk :D bunun orjinal Olduğunı düşünüyorum :D
Mesela Sağdaki yer elektrik temin etse sol taraf input output olsa boarda clipsle takılsa tertemiz :D
3aa1D0.jpg

Geri