Onyedisantim(Punkrock,Post Hardcore) - İskenderun

peauhaeuhaehuea muhabbete bak koptum yaa :D :D süpersiniz hepiniz nese :D mahmutcum valla severek ve begenerek dinliyoruz daha cok sarkı istiyor ve bekliyoruz başarılar ;)

çok iyi bir grup süperler elemanlar resmen bizde burdayız diyorlar iskenderunda olmalarına hayret ettim çok iyi hakederler bu şekilde giderlerse..etrafta punkım diye gezen bir sürü poppunk lavuklar var..böyle adamlar varken onlara sıra gelmemesi temennimiz..kayıt kalitesi iyi olsa herşey daha iyi olurdu.buarada şarkı acaip gaz..rockie filmlerini anımsattı,grunge grunge grunge diyolar punkıda unutmuyolar şarkı çok iyi bi sentez olmuş.beklemzdim iskenderunda aktivite eden bi gruptan.başarılar arkadaşlar spaceenizi ekyliyorum hemen.!elinize saglk

2uzf2m9.jpg

oldskool punk,grunge,hardrock konseri..konserden toplanan para selde zarar görenler adına açılan fona bagislanacaktir.
www.myspace.com/onyedisantim

pallas dönemlerinde stüdyolarınada girmiştm her ne kadar kolpa bi dawulcuylada olsa estirmişlerdi yine resmen uçuolar adamlar müzk yaparken=) çok sewiors onları ailecek=)) bri 4yolun gururu...:D mahmutu anlatmaya gerek yok zaten,grubun demirbaşları onlar olduğu içn yeni grubun dier elemanlarını tanımıorm henüs:D iskendern olarak çok qüweniors onlara çok qüsel yerlere gelicekler inş yolunus açık olsn..=)

ooo babalar sayfa açmışınız buraya....
sevdiğim ender punk grupları arasındadır onyedisantim...memleketin medai iftiharı(yanlış yazdım heralde ama)onlar..

-oğlum gruba beni alın ismi değiştirelim yirmibeşsantim yapalım ;D

Geri