The Madcap ( Glam / Hard Rock )

Ben normalde daha sert muzikleri tercih etmeme ragmen, sizi izlemekten ve dinlemekten buyuk keyif aliyorum. Koskoca Türkiye'de maalesef, Rock, Heavy ve turevleri muzik ureten yok denecek kadar az. Siz ve belki 1-2 grup daha çölde vaha gibisiniz. Kiymetinizin bilinmesi gerekiyor diye dusunuyorum ve her yeni uretimin bir oncekinden daha iyi olmasi beklentisi icindeyim. Ne olur, Türkiye'de grup olunmaz olunsada kisa surer yargisini kirin, uzun yillar beraberce muzik yapin bizi de mest edin.
Sevgiler...

Şarkıyı ikinci üçüncü kez dinlediğimde görüşlerim çok değişti arkadaşlar.
Şarkı dinledikçe biraz daha güzel gelmeye başladı kulağım alıştı.
Başta zevkimle ortusmedigimden biraz kırıcı şeyler yazdım özür dilerim
Anlık tepkilerden oluşan bi yazıydı ve birkaç dakika icinde sildim zaten.
Şarkıyı sonradan beğendim. Elinize sağlık.
Basarilarinizin devamını dilerim

The Madcap - Aces In My Hand

Yepyeni klip!! Lemmy Kilmister, Skid Row, Velvet Revolver göndermeleri içeren, uzun zamandır konserlerde çaldığımız ve hep birlikte söylediğimiz, klibinde şeytanlarımızla yüzleştiğimiz şarkımız Aces In My Hand, Dan Sexton (Crunchlins-Londra)'ın animasyonu ve IF PERFORMANCE Hall desteği ve Arpej Yapım etiketi ile yayında!

Söz : Deniz Sayman
Müzik : Deniz Sayman & Izgi Gültekin
Mix : Okan Özen ( CSM Studyo )
Mastering : Scott Hull (Masterdisk)

Sevgili arkadaşlar,

The Madcap kurulalı 1.5 sene oldu. Bu süre içinde gidebildiğimiz her şehire gidip, sayısız konser verdik, televizyon programlarına Rock N’ Roll ruhunu taşıdık, Zeytinli Rock Festivali’nde çaldık, 3 single / klip yayınladık. En önemlisi sadece sevdiğimiz için, hiçbir kaygı gütmeden, sevdiğimiz müzikleri yaptık, hissettiğimiz sözleri yazdık. 2017 Mart’ta 10 şarkıdan oluşacak olan ilk albümümüz geliyor.

Şarkıların büyük oranda kayıtları bitti. Albüm vokal kayıtları, edit, mix ve mastering aşamasında.

Önce dünya çapında bir grup, sonra dünya çapında büyük bir grup olmayı hedefliyoruz ve bu albümümüz, hedeflerimize doğru attığımız en büyük adımlarından birisi olacak.
Bu albümü önden sipariş ederek hem hayallerimizi gerçekleştirmemiz için bize destek olabilir hem de albüm ve diğer The Madcap ürünlerine yayınlanacağı zamandan daha ucuza sahip olabilirsiniz.

http://themadcaprocks.com/the-madcap-albumu-on-satis/

Şöyle Norveç'te, Almanya'da, Amerika'da büyük festivallerde konser verseniz, bizde 4-5 metrelik plastik çubuklarımıza bayrağımızı takıp gururla dalgalandırsak - aha işte bu grup da bizden konserde yer alıyor - desek, moda tabiri ile bayrakları assak ! ne güzel olurdu. Yaptığınız, kısıtlı bütçe ile İTÜ'lü öğrencilerin F1 arabası yapıp silverstone'da yarışmaya girmesi kadar zor Türkiye şartlarında. Umarım hedeflerinize ulaşırsınız. Henüz olmadı ama, konsere de denk getirebilirsem mutlaka canlı dinlemek istiyorum.

Şöyle Norveç'te, Almanya'da, Amerika'da büyük festivallerde konser verseniz, bizde 4-5 metrelik plastik çubuklarımıza bayrağımızı takıp gururla dalgalandırsak - aha işte bu grup da bizden konserde yer alıyor - desek, moda tabiri ile bayrakları assak ! ne güzel olurdu. Yaptığınız, kısıtlı bütçe ile İTÜ'lü öğrencilerin F1 arabası yapıp silverstone'da yarışmaya girmesi kadar zor Türkiye şartlarında. Umarım hedeflerinize ulaşırsınız. Henüz olmadı ama, konsere de denk getirebilirsem mutlaka canlı dinlemek istiyorum.

Çook teşekkür ederim bu şahane yorum için :) Umarım yakında bir konserde denk geliriz.

Büyük bir festivalde yer alabilmek ve dünya çapında iyi bir başlangıç yapabilmek için süper bir şansımız oldu :

Sweden Rock 2017

The Madcap İsveç yolunda.
Dünyanın en büyük Rock festivallerinden birisi olan Sweden Rock'da yer alabilmek için 900 gruptan ilk 135'e seçildik.
Türümüzün önemli festivallerinden Sweden Rock Festivali 2017'de Aerosmith, Scorpions gibi devlerle birlikte sahne alabilmemiz için bize destek olur musunuz? Şimdi online oylama vakti. Önce 25, sonra 4 grup arasına seçilirsek, festivalde sahne alacağız.

*17-27 Ocak arasında 10 gün boyunca, aynı ip.den günde 2 oy kullanabiliyorsunuz.
* Listeden The Madcap'i işaretleyip Submit tuşuna basarak oy kullanabilirsiniz.

Sweden Rock Fest 2017 yolunda kimler bizimle?

http://swedenrock.com/en/festival/artists/band-competition-2017

Ülkemizden bu tür güzel işler çıkması çok sevindirici. Biliyorsunuz yurtdışında çoğunlukla kötü, geri kalmış, barbar bir ülke ve millet olarak biliniyoruz (bu onların bilgi eksikliği). Sizin gibi arkadaşlar sayesinde kendimizi kısmen de olsa tanıtmış oluruz ve umarım çok daha güzel işlere imza atarsınız. Daha çok oy gerekli elbette.

Geri