The Madcap ( Glam / Hard Rock )

Klip güzel olmuş, elinize sağlık.
Benzerlik açısından da şunu belirtebilirim; belli dönemlerde gerek moda itibariyle gerekse teknolojik gelişmeler ışığında akımlar ortaya çıkar ve genel olarak o dönemde kullanılır. Bugün bir klip izlediğinizde yaklaşık olarak 10 yıllık dönemini (80'ler, 90'lar, 2000'ler vs) tahmin edebilrsiniz, çünkü müzik dışında gerek kıyafetler ve gerekse teknolojik belirtileri bize ipucu verir. Sonuçta toplamda baktığınız zaman da aynı dönem kliplerde birbirine benzetilebilecek unsurlar illa ki olacaktır ama bu kliplerin de kopya olduğu anlamına gelmez, içinde kendine has unsurları barındırır.
Tabi eleştirirken hayatında topa vurmamış futbol yorumcusu konumuna da düşmeden eleştirmek lazım, sonuçta ortada bir emek var, daha iyi olmasını arzuluyorsanız da yapıcı olmakta fayda var.

Klip güzel olmuş, elinize sağlık.
Benzerlik açısından da şunu belirtebilirim; belli dönemlerde gerek moda itibariyle gerekse teknolojik gelişmeler ışığında akımlar ortaya çıkar ve genel olarak o dönemde kullanılır. Bugün bir klip izlediğinizde yaklaşık olarak 10 yıllık dönemini (80'ler, 90'lar, 2000'ler vs) tahmin edebilrsiniz, çünkü müzik dışında gerek kıyafetler ve gerekse teknolojik belirtileri bize ipucu verir. Sonuçta toplamda baktığınız zaman da aynı dönem kliplerde birbirine benzetilebilecek unsurlar illa ki olacaktır ama bu kliplerin de kopya olduğu anlamına gelmez, içinde kendine has unsurları barındırır.
Tabi eleştirirken hayatında topa vurmamış futbol yorumcusu konumuna da düşmeden eleştirmek lazım, sonuçta ortada bir emek var, daha iyi olmasını arzuluyorsanız da yapıcı olmakta fayda var.

Şimdi konunun başına gidelim isterseniz ben ne şekilde yorum yapmışım bi okuyalım. Sonra da buna gore dusunelim. Ben grubun yaptıgı müziğe zerre bir yorum katmadım yada eleştiri getirmedim. Sadece klip alenen bu bahsı geçen Reckless Love klibinden etkilenerek yapılmıs ben sadece bunu söylüyorum. Ha arkadaş hayatında hiç izlememiş fln açıklamayı yapmış. Ha kim inanır ne düşünür bilemiyorum. Ben fikrimi beyan ettim. Ama Deniz farklı karakter örnekleriyle mesajmış takasmış gibi şeylerden salvolamak istedi. Buna sanırsam suçluluk psikolojisi neden oldu bilemiyorum.

İlk singleımız Rock N' Roll Revolution sonunda yayında! 80'li yılların Glam gruplarını dinleyerek büyümüş biri olarak, her zaman böyle bir grupta yer almak istedim. Bu video ile bütün grup arkadaşlarımla birlikte bu hayalimizi gerçekleştirmek üzere ilk adımı atmış olduk. The Madcap'in Rock N' Roll devriminin ilk adımı. Umarım sizde dinlerken bizim kadar keyif alırsınız!

iTunes ( Mastered for iTunes ): [itun.es]
Spotify : [sptfy.com]

Söz- Müzik :
Deniz Sayman
Düzenleme : Deniz Sayman & Emre Sarıgün & Izgi Gültekin
Yönetmen : Ahmet Yılmazer
Mix : Uğur Karaman ( Mirage Studios )
Mastering : Scott Hull ( Masterdisk Studios )

The Madcap

[www.facebook.com]
[www.instagram.com]
[www.themadcaprocks.com]

Vallahi, ben size ne diyeyim daha? Süper! Cidden çok sağlam. Ahan da buraya yazıyorum bir gün bu adamlar çok iyi yerlerde olacak...

Müzik olarak sevdiğim bir tarz olmamakla birlikte ,klibi çok başarılı buldum.Cem Yılmaz'ın bir muhabbeti vardı."Filmler 2 saatte çekiliyo sananlar var diye.Bööööyle çekiliyo zannediyolar (dans ediyo o sırada) :)"
Zor işler bunlar zooooor.
Sevgiler saygılar.

Tebrik ederim çok güzel. En sevdiğim ve halen dinlediğim tarzda hoş bir çalışma. Yanlış anlaşılmasın vokalinizin sesi çok güzel fakat kendi kişisel zevkim bu tarzda erkek vokal daha oturuyor bana göre. Belki de hep erkek vokaller ile dinlemeye alıştığım bir tarz olduğu için öyle hissediyor olabilirim. Tekrar tebrikler ve başarılar.

Uzun süredir takip ettiğim bir grup. Müzikal olarak zaten çok başarılılardı. Single video olarak da bu başarıyı taçlandırdılar. Tebrikler! İlk Ankara'ya gelişimde, umarım denk gelebiliriz. Sevgiler.

Yahu ne kadar güzel olmuş,mükemmel.Severek dinledim ve dinleyeceğim.Her ne kadar haddime olmasa da takdir ederim bu güzel çalışmadan ötürü.Umarım devamı gelir.Bekliyoruz!!

Airbourne - Runnin' Wild ( Acoustic Live Cover #1 )

Canlı akustik konserlerimizden birinin tamamını youtube kanalımıza yüklemeye başladık. Evde şarabınızı yudumlarken, arabada, ortamlara hazırlanırken dinlemelik, Bon Jovi, Guns N' Roses, Mr.Big, Skid Row, Whitesnake gibi bir çok grubun yer alacağı şahane bir cover playlisti olacak. 2-3 güne bir şarkı yükleyeceğiz, takipte kalın!

Tebrik ederim çok güzel. En sevdiğim ve halen dinlediğim tarzda hoş bir çalışma. Yanlış anlaşılmasın vokalinizin sesi çok güzel fakat kendi kişisel zevkim bu tarzda erkek vokal daha oturuyor bana göre. Belki de hep erkek vokaller ile dinlemeye alıştığım bir tarz olduğu için öyle hissediyor olabilirim. Tekrar tebrikler ve başarılar.

Bence erkek vokal değil daha agresif ve yırtık bir ses bu şarkıyı kesin daha güzel yapardı. Abi Celine Dion Mötley Crüe'ye vokalist olmuş gibi. Şarkı güzel tabii ki.

Çalışmalarınızı beğendim.İlk klip de güzel ancak tv' lerde de boy göstermeniz gerekmiyor mu?Umarım yurt içi ve yurt dışında da güzel yerlere gelirsiniz.
İyi işler yaptıkça daha çok kişi çekememezlik yapacak,kıskanacaktır.Bunlar sizi daha da ateşlemeli diyorum. (y)(y)(y)

Guns N' Roses, AC/DC, Skid Row, Whitesnake, Mr.Big ve nicelerinin bulunduğu 1.5 saat sürek 21 şarkılık akustik konser albümümüzü youtube kanalımıza yükledik. Aşağıdaki playlistten bu kayıtları istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Daddy, Brother, Lover, Little Boy ve Highway To Hell'in özellikle outrolarını mutlaka dinlemenizi öneririm.

Şarkı Listesi

1. Guns N' Roses - Patience
2. Whitesnake - Here I Go Again
3. Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive
4. Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine
5. Bon Jovi - It's My Life
6. AC/DC - Highway To Hell
7. Ugly Kid Joe - Everything About You
8. Mr.Big - Alive & Kickin'
9. Muse - Time Is Running Out
10. Bon Jovi - Livin' On A Prayer
11. Skid Row - I Remember You
12. Bon Jovi - You Give Love A Bad Name
13. Guns N' Roses - Don't Cry
14. Bon Jovi - Bad Medicine
15. Airbourne - Runnin' Wild
16. Guns N' Roses - Used To Love Her
17. Mötley Crüe - Kickstart My Heart
18. Mr.Big - Daddy, Brother, Lover, Little Boy
19. Cinderella - Nobody's Fool
20. Bruce Dickinson - Tears Of The Dragon
21. Billy Idol - Rebel Yell

Çalışmalarınızı beğendim.İlk klip de güzel ancak tv' lerde de boy göstermeniz gerekmiyor mu?Umarım yurt içi ve yurt dışında da güzel yerlere gelirsiniz.
İyi işler yaptıkça daha çok kişi çekememezlik yapacak,kıskanacaktır.Bunlar sizi daha da ateşlemeli diyorum. (y)(y)(y)

Çok teşekkür ederiz, yeni bir grup sayılırız daha yeni 1 sene oldu kurulalı, yavaş yavaş bağlantıları kuruyoruz özellikle TV'ler için.

Geri