Mood (Rock) Ankara

MOOD Ankarada 2005 yılının başlarında kurulmuş çeşitli müzisyen ve isim değişikleriyle bugünkü halini aldı.Tarz olarak alternatif rock yapan grubumuz yerli ve yabancı coverlar ile beste çalışmalarıda ağırlık vermektedir... Grup elemanları ;

Dawulda-Doğan (ben)

Gitarda-Burak

2.Gitarda-Anıl

Bas Gitarda-Ozan

Vokalde ise Cihan şeklindedir.

Mood ile ilgili iyi veya kötü eleştirilerinizi buradan yapabilirsiniz...

Mood 29 EKİM PAZAR günü Nedjima barda saat 21.00 da;

Mood 5 KASIM PAZAR günü ise Gölge Barda saat 17.00 da sahne alacaktır..

Rock seven herkezi bekliyoruz !!!!!

Sevgiler....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
nedjimagg0.jpg

Buda konser afişi :D ;) :LOL:

Şerefless eğlence :p :p :p ;)

doğan siteyi güncel hale getirsene be ulan:)seviyorum seni.arkadaşlar.gölgeden sonra iki konser daha oldu bizim yahu.gerçi biri iptal oldu:)baraka ve en son da melekte konser verdik.26 kasımda melek konseri bence güzel oldu.

repertuvarda ben yardımcı olayım.
audioslave:be your self
duman:geçmiş olsun,herşeyi yak,en güzel günüm gecem,masal,haberin yok ölüyorum
metallica:enter sandman
muse:time is running out
mavi sakal:ne kadar
mor ve ötesi:sevda çiçeği,uyan
guano apes:big in japan
ogün sanlısoy:bilmece
blur:song2
the cure:love song
.

şu anda önümde liste olmadığından bu kadarını aklıma getirebildim en kısa ve kolay şekilde.konserlerden gene haberdar olursunuz

bu arada son melek konserimiz HAYAL ile birlikteydi.HAYAL'deki bütün sevgili arkadaşlarıma da sevgiler gönderiyorum.konserlere tekrar başlamak dileğiyle

henüz dinleme şansım olmadı ancak bir ankara ziyaretin de mutlaka dinlemek isterim.Doğan ın iyi bir davulcu olduğuna eminim , bursa ya yolunuz düşse de sizi bir de bursalılarla tanıştırsak :)

beklettiğimiz için üzgünüz arkadaşlar.ufak deiğişiklikler var da grup içinde.ilk olarak ozan bass gitarda değildir artık.bütün değişikliklerle son halimizle haberdar etmeye çalışacağız.teşekkür ederim.tekar görüşmek dileğiyle.yeniden oluşum süreci:D

mySpace'iniz falan varmı?yani sizi dinleyebileceimiz herhangi bi yer..bide niye konserler taaa ekimde-kasımda daha önce çıkmıomusunuz bi yerlerde?çok soru sordum dimi:)

Geri