Arslan ve Fırat (Ak. Rock) - İzmir

Şarkınızı dinleyen tanıdıklarımdan ve forumda yazılanlardan anladığım kadarıyla "İnansam"a inanmakla hata etmemişim :)
Başarı uzak değil sanki. Umarım yanılmayız.

Sevgiler
MG

stüdyodan görüntüler

Stüdyodan bazı görüntüleri paylaşmak istedik...

Arslan akustik gitar kaydı sırasında;

arslangudum.jpg

Ant'ın mırmır'ı Portakal şarkının ruh halini sindirmişken;

portakal.jpg

Fırat;

firatyurday.jpg

Kunt;

kunthepyucel2.jpg

Arslan;

arslangudum2.jpg

Şarkının burasında "bu" olmalı mı olmamalı mı? işte bütün mesele!

kunthepyucel.jpg

Resimler de güzel çıkmış :) Belgesel niteliğinde.
Yarışmanın bu aşamasının son günleri. İlk On listeleri eksik olanlara veya henüz oylamaya katılmamış olanlara hatırlatırız ;)

Sevgiler
MG

Açıkçası bu kadarını beklemiyordum.

Şarkının ruhu, bıraktıkları inanılmaz hoş... Amatör denemeyecek kadar profesyonel ellerden çıkmış...

Elinize, Dilinize, Ruhunuza sağlık...

Sevgili Murat, bizimle buluşturduğun için ayrıca teşekkürler...

Sevgiler,

Sevgili arkadaşlar, yarışmada oylama yarın sona eriyor yanılmıyorsam.
Desteklemek isteyen arkadaşlar "ilk on" listelerini hazırlamayı yada tamamlamayı (eksik kalınca geçersiz sayılıyor) unutmasınlar.

Saygılar
MG

Nokia da olayımız buraya kadarmış, başta sevgili Murat, ANKH ve gülderen olmak üzere destek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
Sevgiler.

Geçmiş olsun.
Yine de güzel bir paylaşım oldu sanırım. Umarım seneye de böyle güzel bir şarkıyla dinleme ve destekleme fırsatı buluruz sizi.
Herkese teşekkürler.
Sevgiler
MG

Destekler ve paylaşım için herkese teşekkürler, başka başka projelerde görüşmek konuşmak dileğiyle, kendininze iyi bakın, sevgiler...

kunt

Metyar, her ne kadar ihtiyacınız olmasa da finalde bol şanslar diliyorum, nazar değmesin diye başka bir şey demiyorum :D
başarılarınızın devamını gönülden dilerim.

Erdinç, abi seni ve güldereni tanıdığıma inan çok mutluyum, umarım herzaman iletişimde kalırız. "ön sıralar dolmadan" imkan bulup belki birşeyler bile yaparız.. :oops:

Sevgiler.

NSS olmasaydı sizi dinleme fırsatım olmayacaktı iyi ki olmuş ilk 10 a kalamadınız ama yeni dinleyiciler kazandınız.. bundan sonraki müzik hayatınızda başarılar..

Geri