Gitarımın Ederi Nedir

T

Teich

Merhabalar gitarım Ashton AG131

Gitarımı adam edip satmak istiyorum, gitarda birçok çizik var, köprü ve manyetiklerin üstünde paslar var.
Ben bu gitarı zımparalasam, boyasam veya natural görünümde bıraksam, pasları çıkartsam arka kapağı düzgün bi şeyden kendim yapsam, devreleri vs bağlasam gitarı adam ettikten sonra ederi ne olur?

aslında pazar kasasından bi kapak yapmıştım ama çok kötü o düzgün bi şey gerek
bi de gitarın yan kısmında ashton chromatic tuner var ama camı çatlak o konuda ne yapabilirim onun için nasıl bir cam bulabilirim

55596

55598

edit: stickerların olma sebebi bi tane ton potansı yok diğerlerinin altında da çizikler var

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Tüm bu yaptıklarınızdan sonra yine de yok pahasına satabileceksiniz ve o kadar emeğinizin karşılığını nakit olarak alamayacaksınız. Bununla birlikte, tüm bu emeği harcadıktan sonra gitarınıza biraz daha yakınlaşırsınız, daha keyifle çalarsınız, hatta ilerde modifikasyon işleri için iyi bir başlangıç olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu benim ikinci gitarım. aslında gitarı ben tam da o sebepten dolayı aldım bu gitar uzun süre kömürlükte kalmış. 170tlden aldım
şimdi aklıma şey geldi ben bunu adam etsem iyi bi fiyattan satsam sonra daha iyi bi model kötü durumda olan bi gitar bulup aynısını yapsam
gerçi bunu aldığım kadar ucuza bulamam ama
gitarı alınca her şeyi söktüm taktım falan istediğim gibi kurcaladım çok hoş bi deneyim oldu

Bence satma satsan bile piyasa kötü adam etsen bile en fazla 250 300e satarsın ettiğin masrafı karşılamaz
adam et kullanırsın bana sorarsan :)

Geri