M-audio Fast Track Ii Vs Line6 Ux 1

Özellikle kullanan dostlarımızın yorumlarını bekliyorum. Ses kalitesi, kullanılabilirlik açısından hangisi önerirsiniz. İkisini de aynı miktara alabiliyorum. Baya arada kaldım. M-audio ile ilgili adam gibi kaynak bir türlü bulamadım, ama öneren çok kişi var. UX1'i de herkes tavsiye ediyor sorun yaşayan yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada pc sistemim :Windows 8.1 64Bit i7 3.4ghz 16gb Ram

O fiyat aralığındaki ses kartları arasında neredeyse hiç fark olmadığını okumuştum forum kullanıcılarının yorumlarında. İşlevsel olarak farkları yoksa görüntüsü hoşuna gideni al derim :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
O fiyat aralığındaki ses kartları arasında neredeyse hiç fark olmadığını okumuştum forum kullanıcılarının yorumlarında. İşlevsel olarak farkları yoksa görüntüsü hoşuna gideni al derim :)
UX1'i tercih edicem sanırım. Umarım olumlu sonuçlar alırım. Çok teşekkürler :)
Abi bu arada DBZ yi bugün yorumlarınızın üstüne denemeye gittim. Elimden bırakamadım aleti. Satın aldım/almak zorunda kaldım. Tek sıkıntı nerdeyse 20 kilo bir hardcase verdi yanında.

Sonunda iyi bir tercih yaptığın için memnun oldum :)
Dbz seni asla yarı yolda bırakmayacaktır, emin olabilirsin. Hardcase konusunda yapacak çok bir şey yok, onunla yaşamaya alışmalısın :ROFLMAO:

Geri