Shiva

Eski, yabancı, bayan vokalli, fakat şu an dağılmış olan Shiva grubunu biliyor musunuz acaba ? Grup ismi olarak oradan bir etkilenme var mı ? yoksa aklınıza böylemi geldi merak ettim ve sormak istedim.

O bahsettiğim eski Shiva grubunun yine Shiva isimli yanılmıyorsam albümündeki özellikle Down Jones Index isimli parçası çok güzeldir. Paylaşmak, söylemek istedim.

Başarılar dilerim.

olur olur :D
ben indirdim bu parçayi harika olmu$

shiva bu ara benim favorilerim arasinda yeni album gelince gösterecekler turk milletimize emo tarzini

harika bir grup

ayrica kargoonline a ugradiklari için tesekkur ederim(z)

CelestialEra demiş ki:
Eski, yabancı, bayan vokalli, fakat şu an dağılmış olan Shiva grubunu biliyor musunuz acaba ? Grup ismi olarak oradan bir etkilenme var mı ? yoksa aklınıza böylemi geldi merak ettim ve sormak istedim.

O bahsettiğim eski Shiva grubunun yine Shiva isimli yanılmıyorsam albümündeki özellikle Down Jones Index isimli parçası çok güzeldir. Paylaşmak, söylemek istedim.

Başarılar dilerim.

teşekkürler
hayır herhangi bir etkileşim yok. hatta eski ve yabancı olan shiva grubunu grup kurulduktan ve şarkı üretimine başladıktan çok sonra duyduğumuz için ad değiştirmek gibi bir şey yapmak istemedik. şans biraz.

şarkınız iyiydi baya nss de.yolunuz açık bunu sööylemeye bile gerek yok .ama ne kadar popüler olursunuz bunu bilmyorum ,olmak istiyomusunuz bunuda bilmiyorum aslında :? .başarılar ;)

Geri