gibson les paul gothic-explorer

H

hedende

gibsonın gothic editionunu bulma şansım(2.elde olur) yüzde kaçtır? gitar hakkında bilgisi olan var mı? epiphone gothic bu fantazimi tatmin eder mi?
sorular bu kadar teşekkürler :D

başlığı açarken yanlış yazdığım için özür dilerim: les paul yada explorer versiyonlarından her ikisinide beğendiğim için heyecan yapmışım orda :D

geldim :)

gibson gothic explorer üzerindeki gibson manyetikler, abanoz klavye ve inlay dışında epiphone ile görsel olarak hemen hemen aynı. boyanın altını bilemem ama kullananlar memnun gördüğüm kadarıyla. alım-satım'da satılık vardı bi tane, satıcıdan bilgi alabilirsin.

gothic'lerin üretimleri biteli bayağı oldu, türkiye'de ikinci el bulma şansın pek yok. ebay'den bakabilirsin yurtdışından getirtmeyi göze alırsan.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
secks demiş ki:
geldim :)

gibson gothic explorer üzerindeki gibson manyetikler, abanoz klavye ve inlay dışında epiphone ile görsel olarak hemen hemen aynı. boyanın altını bilemem ama kullananlar memnun gördüğüm kadarıyla. alım-satım'da satılık vardı bi tane, satıcıdan bilgi alabilirsin.

gothic'lerin üretimleri biteli bayağı oldu, türkiye'de ikinci el bulma şansın pek yok. ebay'den bakabilirsin yurtdışından getirtmeyi göze alırsan.

hoşgeldin abi :D

anladığım kadarıyla biraz hayal oldu yani...böyle muhteşem bir gitar( en azından tip olarak) neden limited olur onuda anlamış değilim...(ay yıldız espriside hem gothic hem de biz türklere çok uyuyor bu arada :LOL: )

epiphone hakkında ne önerirsiniz?

hedende demiş ki:
ay yıldız espriside hem gothic hem de biz türklere çok uyuyor bu arada :LOL:

sapın arkasındaki bıyıklı amca resmi de cabası :LOL:
c2_1.JPG
27_12_sb.JPG

secks sende bu gitar var mı yani? 8O (doktor korkuyorum :) ) varsa bana mutlaka satmalısın :D bu arada alım satımda var derken neyi kastetmiştin? bu sitedeki bir bölüm mü?

bu arada gitarın büyük boy resimlerini bulabilen varsa ekleyebilir mi? ben bir
kaç tane googledan buldum ama onların üstünde işlemeler felan yok, dümdüz bişey...

siteye ekleyebilirsem ekliyim...

alım satım bölümü bu sitede bir diğer forum. forumlar listesinde aşağılara doğru bakarsan görürsün. The_Jester idi galiba satan arkadaşın adı.

Orville Gibson gotik miymiş 8O :? :LOL:

Onun resmini koymalarının amacını anlayamadım...Şöyle afilli bi gotik kız resmi koysalarmış ya daha ilgi çekici olması mahiyetinde 8)

Kim ne yapsın Orville amcayı,bu resmi Reissue '59 Les Paul'lere koysunlar falan,di mi yahu..Olmuyo ama böyle aaaa :LOL:

Geri