Exp Epiphone'a X2n Takmak ?

Elimde 2 ay önce aldığım bir 1984 ex var.Yalnız emglerle oldum olası çok haşır neşir olamadım.Bugüne kadar tüm gitarlarımda hep yüksek çıkışlı pasif manyetikleresahipti.Açıkçası tondan memnun olmakla birlikte tam olarak içime sindirebilmiş değilim :) Bill lawrence düşünüyordum aslında ama cok pahalı olacak suanda.Sizce gitarla uyumu nasıl olur x2n'in ? Gövde ve sap ağacı maun gitarın ?

13565_Explorer_84_EX_EMGs_Arctic_White_1111122169_1.jpg

DiMarzio.DiMarzioX2NDP102.Siyah623.jpg

EMG lerin o gitarda her türlü gideri var aslında :D Ama illa ki değiştiricem diyorsan Invader fazla boğar bence. Custom custom ya da SH6 bakmanı tavsiye ederim. Ya Ola'nın ya da Keith'in çok güzel bir karşılaştırma videosu var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
EMG lerin o gitarda her türlü gideri var aslında :D Ama illa ki değiştiricem diyorsan Invader fazla boğar bence. Custom custom ya da SH6 bakmanı tavsiye ederim. Ya Ola'nın ya da Keith'in çok güzel bir karşılaştırma videosu var.
Ola ile Keith'i karıştırıyorum ben sanki ikiside aynı kişi gibi yer edindi zihnimde :) bir sh6 önerisi daha almıştım.Bakıyorum karşılaştırmaya.

SH6'nın tonunu 7-8 farklı şekilde dinledim hoşuma gitti.invader ve x2n videolarınada bakıyorum şimdi.

Son düzenleme:
Geri