Türkiye De Yeni Bir Icat

Eğlencenin doruklarındayız hocam sayenizde. Metal işaretini yapmaya çalışırken çok eğleniyorum özellikle.
teşekkür ederim
o zaten bi gönderme videosu aslında kendi çapımda bilirsin çoğu profesyonel youtuberler hep bildiğimiz şeyleri önümüze koyup 200. bin izlenme falan yapıyorlar
işte arkadaşlarınıza şöyle iddia girin böyle kazanırsınız şöyle şaka yapın
affedersin kaka şakası bile var . ben bunlara gönderme yapıyorum aslında ilerleyen vakitlerde daha belirgin yapacağım
o zaman beni daha iyi anlarsınız e tabi şimdi kimi beğenir kimi beğenmez. ama bizim ülkemizde kopyala yapıştır yapıyorlar benim videolarım da yok en azından kendi fikrim. tabi bu hiç olmayacak anlamına gelmiyor. bak crayzrussianhacker hepsi ondan alınmış videolar. Türkiye de karpuz nasıl kesilir videosuna 300 bin tıklanma binlerce beğeni gelmiş ya Türk halkı karpuz kesmeyi bilmeyecek kadar salak mı? e o video izlenip beğeniliyorsa şimdi benim videomun ne kötülüğü var ? en azından kendim yaratıcılığım

İcat deyince geliverdi aklıma:

Yapınız afedersiniz! Beğenilir, beğenilmez, tutulur, gıcık olunur ayrı konu. Beğenilmese dert mi? Toplumumuzun çoğu Bell'in karısı gibi zaten, ne tasa?

NOT: Kimseye taş, gönderme içermemektedir. Alınıp icat çıkarmayın başıma :)

Geri