Ezgi'nin Günlüğü

bi grup dinlendiği zaman bi insanı bu kadar mı dinlendirir ya....muhteşem müzik yapıolar,annemlerdn tanıdm halada dinliolar helal olsn.bursadaki mini konseride izlemek farz oldu benim için artık..

idyllic
sana ölü deniz i öneririm
marla o sarkiyi bende severim cok özellikle sabah 7-8 gibi ii giderdi benim için....

slm

ya ben bu grubu çok eskiden beri dinlerim çokta severim de;

ya formun başında TURKROCK yazmıyor mu? Yanlışmıyım arkadaşlar o zaman adamın biri gelir arabeskçi bir adamıda yazar buraya yani görende turk rock zannedicek ya biz zaten anlam kargaşası yaşan bir milletiz mesela mangayıda rock sanıyoruz ya.. daha çok kafa karıştırmaya ne luzum var anlayamıyorum Ezginin günlüğünü severim sevmesem ölürdüm ::))))))))))

Re: slm

him21 demiş ki:
ya ben bu grubu çok eskiden beri dinlerim çokta severim de;

ya formun başında TURKROCK yazmıyor mu? Yanlışmıyım arkadaşlar o zaman adamın biri gelir arabeskçi bir adamıda yazar buraya yani görende turk rock zannedicek ya biz zaten anlam kargaşası yaşan bir milletiz mesela mangayıda rock sanıyoruz ya.. daha çok kafa karıştırmaya ne luzum var anlayamıyorum Ezginin günlüğünü severim sevmesem ölürdüm ::))))))))))

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
bu sefer kesinlikle haklısın him21 sana katılıyorum ayrıca ezginin günlüğünü bende çok severimmmmm :LOL: :LOL:

o kadar mükemmel bir grupki.. n söylesekazdır bencebütün albümlerinin apayrı bir güzelliği var bence..türkiyede bence gelmiş geçmiş en iyi vokaldir Feyza.. herşey yolunda albümü çıktığında aldım ve büyüük hayalkırıklığına uğramıştım..vokalde feyza yoktu ama nasıl bir denkgelmeyse..feyzadan sonra en sevdiğim vokal Ebru'ydu çok şaşırmıştım..bir sonraki albümlerinde tekrar değişti vokal albüm çıkmadan önce trtGap'ta canlı söylemişlerdi orda sevmemiştim vokalin sesni halada pek beğenmemekteyim.. yinede Ezginin Günlüğü yani..

Hürriyete Doğru albümünü ayrı bir güzellikdedir benim için özellikle..Yaş Yetmiş,Gelen Benim,Gemi,Seni Düşünmek Güzel Şey...

Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni.
Gitme gitme gittiğin yollardan dönülmez geri.
Gitme gitme el olursun sevdiğim incitir beni...
Ezginin Günlüğünün söylediği en iyi şarkı budur bence...

Geçenlerde ilk defa kliplerini izledim ve baya etkilendim açıkçası...Çok sevdiğim bir şarkıları olan martı nın klibiydi çünkü...Yani grubun hepsi özelliklede solistleri birçok kişinin yolda görse dönüp bakmayacağı tipler ama nasıl müzik yaptıkları da ortada hiçbir zaman için dış görünüşe çokta önem vermeyen biri olarak size de bu davranışı tavsiye ederim...

ezginin günlüğü kesinlikle çok kaliteli bi grup en başta medyayla magazinle işleri yok kendilerine has bi kitleleri var grup elemanları hakkında pek bilgim olmasada müziklerine hastayım hişt ,dut agacı,aykız,düşler sokağı,aşk bitti,signomi,kedim,veda,istanbul ve bi çoğu süper şarkılar herkese tavsiye ederimm

Geri