Nev

HaGaRD demiş ki:
Bende ordaydım ama bi grubun konser iptal ettirecek (kalpkrizi dışında) kadar ne sorunu olur ki :!: vokalin sesimi gitti acaba :?:

senin hiç sağlık problemin olmuyor mu :?:

nev sahneye çıkmadıysa eğer kesin bir problemi vardır ve ben eminim ki bu olayı telefi edecektir.

ben nevi ilk albumunden beri dinliyorum hep begenirdim ama artık daha cok begeniyorum. rock istanbulda sarkı solerken attıgı o sololar inanılmazdı. hemde kolay sololarda diildi. jazz,blues sololarıydı.

bir ses vardır çözer herşeyi yasaktır duyamazsın...bazen bi şarkı vardır her şeyi söyler ve çözer...işte bu bööle bi şarkı...derin yaniii....

Karanlığı senin kadar iyi bilemem ama
Aydınlığı gördüğümden bazen emin değilim
Sessizliği senin kadar iyi bilemem ama
Bakışların neler söyler anlar gibiyim
Belkide söylerim anlamazsın
Seni çok sevdiğimi hissedersin bilirim
Eğer koşmak sarılmak gelirse içinden
Bilki bende öyleyse hasretim ama olsun
Herşeye rağmen
Ayakta kalma savaşı bu engellere rağmen
Herşeye rağmen
Varolma savaşı bu hayat bu engellere rağmen...

Adam yaptığı işe saygı duyuyo daha ne olsun!Sesi hakkında yorum yapmaya zaten gerek yok.Bütün şarkılarını çok severim ama ilk albüm çok başkaydı...

bence işini çok iyi yapan bir adam...şarkıları çok güzel...özellikle sahnesi "müthiş" başka bir adam oluyor...kendine hayran bırakıyor bence...
duruşuyla da bir çok adamdan farklı...
Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından düzeltilmiştir. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri