Nev

serox demiş ki:
üzgünüm ama albüm çok kötü olmuş...

elbette zevk meselesi,beğenmemiş olabilirsin.bende ilk dinlediğimde bir süre alışamadım ve garip geldi ama dinledikçe şarkılar kendilerini sevdirmeyi iyi biliyor.bence kötü olmuş diye bir kenara atmak yerine biraz daha dinlemenizi öneririm...

Nev
tarih : 21 Aralık Cuma, 23:00
mekan : Ooze Venue

bilet fiyatları 23,00 YTL

ön bilgi
- Etkinlikte yaş sınırı yoktur.
- Alkollü içki satışı vardır.
- Ooze Venue, etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etme koşulu ile mekana almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Kapı açılış saati 21:00'dır.
- Konser başlangıç saati 23:00'dır.

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HOZ36

Albüme alışamamk normal.Çünkü nev in soloları na bende alışammıyorum.İlginç bi müzik tarzı var ama albüm bence fena değil.Ayrıca sözleride her zamanki gibi.

NEV son albümünü dinleme şansım olmadı ama ben NEV'in eski şarkısı "efkarlı"yı çok seviyorum hala....
albüm satışlarında NEV uzun zamndır ilk 3'e girmeyi başardığına göre iyi işler yapmış bence yada koyu bir hayran kitlesi var:) ...

NEV'in dinlendirici bir sesi olduğunuı düşünüyorum ama şarkılarının ritmleri hep aynı gibi...

3. Albüm yine süper ve beklenen gibi. Sukut-u Hayal, Susma, Kör Kuyular, Alev Alev ve Gölge Üst düzey şarkılar. Cevriye Cabbar müthiş bir 9/8 lik. Bazı şarkılardaki Rap tarzı cuk oturmuş. Söylenecek söz bırakmayan bir albüm, dolu dolu.

Ayrıca Nev rocker değil diyenler, Acaba hangi albümü almış, hangi konserine gitmiş merak ediyorum. Canlı dinlemeden, herhangi bir konserine gitmeden yorum yapılmamalı diye düşünüyorum.

Nev'in yaptığı müzik Alaturka tınıları reddetmeyen Pop-Rock Merkezli Nev-i şahsına münhasır bir türdür.

Bu çeşitlilikden dolayı adı Nev (tür - çeşit) diye düşünüyorum.

Ocak ayı programı:

12.01.2008 Lions Garden KKTC - 22:00

17.01.2008 Overall Ankara - 24:00

26.01.2008 Balans Taksim-Istanbul - 24:00 Konser Fiyati: 30 YTL (Gökçe ile birlikte)

27.01.2008 Bostancİ Gösteri Merkezi Istanbul - 17:00 Tam:35 YTL / Ogrenci: 25 YTL

nevzuhur demiş ki:
Ayrıca Nev rocker değil diyenler, Acaba hangi albümü almış, hangi konserine gitmiş merak ediyorum. Canlı dinlemeden, herhangi bir konserine gitmeden yorum yapılmamalı diye düşünüyorum.

Nev'in yaptığı müzik Alaturka tınıları reddetmeyen Pop-Rock Merkezli Nev-i şahsına münhasır bir türdür.

Bu çeşitlilikden dolayı adı Nev (tür - çeşit) diye düşünüyorum.

çok sağlam rocker ve cok basarili bir müzisyen.

ama artık yeni klip bekliyoruz,özelliklede 'susma' için...

'susma' ya gelmiş klip ama ben pek beğenmedim,ilk klibin görüntü kalitesi ve mekan seçimleri çok daha iyiydi ama herşeye rağmen şarkı cok sağlam...

Nev'in yeni albümünü bende çok beğendim.Dem,Efkarlı gibi parçalarıyla kendini bana sevdirdi zaten.Ama nev'in tarzını hala anlayamadım.Yaptığı müzik alternatif mi yoksa anadolu rock mı ?Sevindiğim tarafı bütün albümlerini aynı çizgide ilerleyişi.Bu çok önemli.Şarkı sözleride biraz abartılı olucak ama mükemmel bence.Hepsinde bi anlam var.

PiizNevKonser.jpg

Sağlam bir adam, sağlam bir duruş, kaliteli bir müzik, iyi bir söz yazarı, besteci...
bunların hepsi NEV işte..

bir de daha güzel klipler çekse şahane olacak...

Geri