Nev

ya hakıkaten sıkıldım.benmısım e klıp

bu arada kanal d de kı BYD yarısmasın da molozun tekı sen gibyi soyledi.

birde demzler mı yanlıs parca die.daha ii parca secseydin die.delirdim ya.

nev e buyuk saygısızlık.o sarkıyı begenmıyen biri olduuna inanmıorummmmmmm

orda yanlış parça seçmişsin derken nev'e yönelik olumsuz bir düşünce olduğunu sanmıyorum aslında. söyleyenin tarzı değil anlamındadır. sesine gitmemiş gibisinden ...

gerçekten müthiş bir ses,söz yazarı,müzisyen ve her şeyden öte mükemmel bir insan,unutmadan müthişte bir gitaristtir.gerçi iki albümde bu ortaya pek çıkmadı ama gerçekten çok çok iyi bir gitaristtir.
ilk albümde küçük kız şarkısı dışında çok başarılı bir albümdü.ikinci albüm ise yine çok başarılı ve daha oturmuş bir albüm.ben parçaların hepsini beğendiğimi söyleyebilirim.

nev'in iki albümünde de sadece ağır parçalar zevk veriyo. mesela zor, efkarlı, dem, sen gibi. bu arada erkan oğur' la çalışması süper olmuş o da çok sıkı bi herif ..

nev...
lisedeydim galiba onu ilk dinlediğimde."zor"la tanıdım onu birçoğumuz gibi.şarkıyı dinledim kim söylüyor diye araştırdım Nevzat Doğansoy olduğunu öğrendim,nev diye tanıttılar bize onu.herneyse...
gerçekten çok değişik bir tarzı var,kendine has ama hoş...
tüm şarkılarını dinlemedim açıkçası ama "zor"un yeri ayrı,milyonlarca kez dinlesemde asla sıkılmayacağımı biliyorum...

ya basarlı bır sesı var ıyı bır muzısyen ama son klıbındekı sarkısının nakaratı sızce bıraz garıp degılmı arkadaslar..
tam ritim yukselıyor,saglam bır nakarat beklıyorsun tempo düşüyor ve "gece avutmuyor gönlüm...." seklınde gıdıyor bence bu parcaya bu nakarat olamamıs..
zaten parca zor parcasınada yakın bıraz.

Geri