Nev

ya bugün tv8 de röportajını izledim daha kişiyeulaşmak için böyle bir albüm yaptığını söyledi1 yani adam tarzını bozduğunu kendi ağzıyla söyledi

bu sözü rockın türevleri içinde söylemiş olabilir.müziğini bozma olarak algılamamak lazım.kişilik olarak öyle kendisini bozacak bir insan değil.

Hiç bi şarkı birbirini tutmuyo ama bence bu adamın kalitesiz olduğunu göstermez."Efkarlıyım" ve "Benmişim" alakakasız saund lu iki şarkı ama ikisi de çok guzel...

Şu anda dinliyorum Ve süper bir albüm 7.5 milyon alınası albüm.Mühürlü Kaderim,Sen gibi Dem bombalar.İlk albümden Bazen adlı parçada değişik bir soundta yinelenmiş.İlk albümün etkisi hala sürüyor.Adam süper bu albüme eywallah der geçerim...Harman kaldığınız da DEM ve EFKARLIYIM benden tavsiye :)

Albümü dinledikçe daha fazla dinlemek istiyor canım..Özellikle "Aşk" beni alıp götürüyo ilk notalarından itibaren..Sanırım ikinci klip te ya "Benmişim"e ya da "bu gece" ye gelecek umarım benmişim'e çeker ama radyolarda bu gece dönüyor..Bu pop eleştirileri anlamsız adam çok çok çok iyi bir şarkı sözü yazarı,mükemmel bir gitarist ve hayat frekansı belli bir insan..Bi sanatçıyı sevmediğinde yapıştırılacak ilk yaftalardan biridir bu tarz olayı "popçu","deathçi"sulugöz rockçı" v.b

Biliyorsunuz Emre Altuğ pentagram'ın pek çok şarkısında back vokal yaptı...Grup Vitamin'in Zeytinyağlı yaprak dolması albümünde söyle bir ifade vardı tşk bölümünde..

"Tarzlarımız farklı olsa da aynı frekanslarda yaşadığımız dost grup pentagram'a"

Kıymetini bilelim Nevzat Doğansoy'un..Yitip gittikten sonra anmak boş işler..

Geri