U.P.O (Alternatif)

upo01kr8.jpg

yeni yılı sallayınız... bi yıl daha yaşlandık :D ama gurban bayramınız başınıza bela olsun... et yiyemeyin, gavurmalar boğazınıza dursun inşallaaaa... :) kurban edilen kardeşlerime allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum...:(

Ailenizin şipşakçısı...:)

Çok güzel bir çalışma olmuş ailemizin fotoğrafçısı ŞİP-ŞAKDeniz. Bunu bayram ve yeni yıl hediyesi olarak kabul ediyor ve sayfalarımızda arada bir böyle çalışmalar görmek istiyoruz ;)

Herkeze iyi bayramlar, yıllar ve tatiller.

Herkese merhabalar...

Güzel bir bayram tatilinin ardından bu akşam INSULA'daki programımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Şimdiden herkese iyi eğlenceler...

swin demiş ki:
geldimm grip oldum :( ama eğlendim :LOL:

geçmiş olsun :D

uzun bi tatilden sonra özlemişiz gerçekten
gelen herkese çok teşekkürler
masalarından kalkıp sahne önüne
hoplayıp zıplamaya gelen insanları görmeye başlamamız
çok güzel bişey walla.

gelişmeler olabilir haftaiçi.kesinlik kazandığında haber veririz efendim.
görüşmek üzere.....

karmancho demiş ki:
gelişmeler olabilir haftaiçi.kesinlik kazandığında haber veririz efendim.
görüşmek üzere.....

Sınavların yoğunluğundan dolayı maalesef gelişmeler olamıyor. Yeni şarkılar da ekleyecektik ama artık haftaya kaldı.

Sınavlarla cebelleşen herkese başarılar.

Her hafta olduğu gibi Cumartesi gecesi Insula'dayız.

Evet ya su finaller bizim programları da etkiledi yeni bi mekanda calıcaz ama finlaller dolayısıyla bi türlü baslayamıyoruz malesef :( mezun olmayan arkadaslar var da hala grupta:)

soresown'un afişi hazırlamam da bana sağlamış olduğu yardımdan ötürü srswn' a teşekkürü bir borç bilirim.

bugün çok güzel eğlendik biraz pogo yapanlar ezdi bizi ama oda olcak..ama tabi insanlarda haklı coşuyolar :LOL: buarada 24.00 a kadar kalamadığım için sizden doğum günü şarkısı isteyemedim :( bi nale çalarsınız artık bana 8)

bugün doğdum mutluyum..
sizi dinledim mutluyum.
mutluyum. :D

bu cumartesi insula'ya ilk defa gelen bir kaç arkadaşım "yaa ankara'nın en iyi grubu burdaymııışşş.. bundan sonra hep geliriz o zamaannn.." dedi.. :taptim
U.P.O.. fazla söze gerek yok.. dinlemeyen varsa hala kendini ayıplasın :oops: , biz rencide etmeyelim.. :sniper :dan :kaydim :)twisted:)

nee ??
sahne mi ??
tamam halletcez :LOL:

Geri