U.P.O (Alternatif)

KibritKutusu demiş ki:
bu cumartesi insula'ya ilk defa gelen bir kaç arkadaşım "yaa ankara'nın en iyi grubu burdaymııışşş.. bundan sonra hep geliriz o zamaannn.." dedi.. :taptim
U.P.O.. fazla söze gerek yok.. dinlemeyen varsa hala kendini ayıplasın :oops: , biz rencide etmeyelim.. :sniper :dan :kaydim :)twisted:)

nee ??
sahne mi ??
tamam halletcez :LOL:

üstünde çok fazla kişinin tepinmesinden dolayı öyle bi sorun yaşadık evet :) kedinin de sahne altına kaçması parçaların sökülüp takılmasına neden oldu, o da etkili oldu baya.

düşünceleriniz için de teşekkürler..

Haftaya görüşmek üzere

U.P.O. bu hafta;

20 OCAK CUMARTESİ 20:00'da INSULA ROCK BAR,

21 OCAK PAZAR 23:59'da Eskişehir 222-PARK'da sahne alacak.

İyi haftalar...

sertan bugün ben de gelcem ama defterlerini verip kaçacam hemen. hemen gitmessem bağımlılık yapıyo sonra, kalkamıyorum. hadi bakem 9 da damlarım

Cumartesi Günü Performance'ınızdan Dolayı Sizleri Tebrik Ediyorum.Eskişehir İstediğinizden İyi Mi Geçti Bilemiyorum,Her Hangi Bir Bilgide Vermemişsiniz...Ben Eminim Ki Sallayıp Öyle Gelmişsinizdir :twisted:
Cumartesi Günü Armağanınız "white stripes - seven nation army" İçinde Teşekkür Ediyorum..

hemen eskişehirle ilgili bilgi vereyim:p allahım dün çok eqlendik ya cozuttuk resmen :) deli zıpladık hatta bi ara göbek falan attıqımızı hatırlıyorum arkadaşlarla,hehehe.dün çok keyifli geçti ya :)tabe şimdi saçmalıyorum azıcık uyumamış bir insan olarak bütün gün:p neyse seviyorum sizi ya!Ankaranın süpermenlerisiniz ama artık sizi Eskişehire transfer edelim yahu :)))neyse kendinize çok çok ii bakın...

(((amanın unutmuşum, deftones için saqolun ,çok iyi çaldınız my own summerı :) )))

maresalx demiş ki:
ek$i sozluk zirvesi munasebetiyle trenle bir toplaşma gezi felan olacak obakimdan bende gelicem bi gun sizinle ama tam tarih bilemiyorum akariz dimi egleniriz dimi
aglasam duyar misin sesimi misralarimda.. :cry:

Sesini her türlü unsurunda duyabiliriz. Biz de seni andık, dedik ah Can da olsa ;) Yakında tekrar gideceğiz, o zaman inşallah sen de aramızda olursun.

Organizer demiş ki:
Cumartesi Günü Performance'ınızdan Dolayı Sizleri Tebrik Ediyorum.Eskişehir İstediğinizden İyi Mi Geçti Bilemiyorum,Her Hangi Bir Bilgide Vermemişsiniz...Ben Eminim Ki Sallayıp Öyle Gelmişsinizdir :twisted:
Cumartesi Günü Armağanınız "white stripes - seven nation army" İçinde Teşekkür Ediyorum..

Teşekkürler, 222-Park da güzel geçti.

Eskişehir'de olmak, 222-PARK'da çalmak çok mutlu ediyor bizi. Sanırım bundan sonra daha sık ziyaret edeceğiz 222-PARK'ı ;)

WooDStocK demiş ki:
hemen eskişehirle ilgili bilgi vereyim:p allahım dün çok eqlendik ya cozuttuk resmen :) deli zıpladık hatta bi ara göbek falan attıqımızı hatırlıyorum arkadaşlarla,hehehe.dün çok keyifli geçti ya :)tabe şimdi saçmalıyorum azıcık uyumamış bir insan olarak bütün gün:p neyse seviyorum sizi ya!Ankaranın süpermenlerisiniz ama artık sizi Eskişehire transfer edelim yahu :)))neyse kendinize çok çok ii bakın...

(((amanın unutmuşum, deftones için saqolun ,çok iyi çaldınız my own summerı :) )))

Eskisehir'e transferimiz gerceklesti sayılır..bonservisteki son pürüzleride giderdik sayılır :D Bundan sonra sık sık Eskisehir 222 Park'ta olucaz..Bizde cok seviyoruz orayı..Subattan itibaren sanırım programlara daha sık devam edicez..görüsmek üzere...

Orion_83 demiş ki:
Eskisehir'e transferimiz gerceklesti sayılır..bonservisteki son pürüzleride giderdik sayılır :D Bundan sonra sık sık Eskisehir 222 Park'ta olucaz..Bizde cok seviyoruz orayı..Subattan itibaren sanırım programlara daha sık devam edicez..görüsmek üzere...

heyoooo :D :D :D
evet evet daha fazla gelin de toptan uyumayalım artık,hehehhee:)

Geri