U.P.O (Alternatif)

ya benimki şundan ötürü oldu forumdaki msjları okurken tarihe bakmayınca :oops: sizin tee ilk mesajlara karşılık bende forum sayfanızın silinmesine itafen geçmiş olsun demek istedim lakin o konu çoktan kapanmış sonradan fark ettim okii :p byeee byeee....

upo bugun cok kraldi mekan cok dar olmasina ragmen gayet eglenceliydi az kaldim ama yinede eglendim ozlemişimde sizleri

bacanak sen meger ne guzel caliyomuşsun yaa :oops:

dennischambers demiş ki:
maresalx demiş ki:
Orion_83 demiş ki:
maresalx demiş ki:
bu arada Upo'nun cok sevgili Ronisi ulaş murtaza olmuş :p

seni ozliycez ulaşciğim

Cok özlemeyiz olm yakında yeni isimle damlar o :D

ulaş geri donmuş nickide Roni'ymiş :p

Merak ettim yahu bu Ulaş Zırtabosu siteden neden atıldı ki :)

Kesin site admini bir kıza asılmıştır olsa gerek yoksa neden atılsın canım yahu :)=

abi şu bana yaptigin alintiyi yapmaya harcadigin vakti emegi başka şeylere harcasaydin şu an melih gokcek'in yerinde sen olurdun heralde.

bu çarşamba insuladayız demek :LOL: gerçi sevgililer günü olması kötü olmuş öle değil mi canım :( sevgilisi olmayanlar için ii olmuş en azından teselli bulurlar :oops: :LOL:

swin demiş ki:
bu çarşamba insuladayız demek :LOL: gerçi sevgililer günü olması kötü olmuş öle değil mi canım :( sevgilisi olmayanlar için ii olmuş en azından teselli bulurlar :oops: :LOL:

üstüme alındım :D gelces bakalım teselli bulmaya kafa dağıtmaya :( bu arada galvanize yi de merak ediyos onu da dinlemiş olurus

fantazor demiş ki:
galvanize guzel olmuş gayet, minik metronom hataları dışında, chem. bros'a distorted bir yorum olmuş

teşekkürler.zamanında maltepe pazarında 5 ytl'ye aldığım çakma philips kulaklığı davulcuya verirsek böle küçük hatalar olur tabikii :Dsanırım en gralından bi kulaklık ta almamız gerekiyo.du bakalım daha neler alıcaz bu şarkıyı yapmak için.

14 şubat sevgililer gününde INSULA ROCK BAR'dayız arkadaşlar.çıkış saatimizi ben de bilmiyorum.bizden birileri yazar az sonra.

ayrıca;

cumaları GARAJ
cumartesileri de INSULA programlarımız devam etmekte.

karmancho demiş ki:
14 şubat sevgililer gününde INSULA ROCK BAR'dayız arkadaşlar.çıkış saatimizi ben de bilmiyorum.bizden birileri yazar az sonra.

ayrıca;

cumaları GARAJ
cumartesileri de INSULA programlarımız devam etmekte.

Duruma hemen el atıyorum. 22:30'da sahne alacağız ;)

Geri