U.P.O (Alternatif)

bu gece yine süperdinizz :D biras geç geldm ama şarkıma yetiştim kaçırmadım yane ;) haftaya görüşürüüsss :elsalla

ben geldim beni durduramazsınız yazıya dikkat edeceğim artık...
bu arada her zamanki gibi harikaydınız...
ben hep ordayım hep de olacağım...
beni siteden atanlar utansın...yıldıramazsınız beni...
:) :) :) kurallı yazmak da zormuş ama alışacağız artık ne yapalım...

dimagakuvvet demiş ki:

Evet öyledir canımcım kurallı yazmak çok zordur bir zahmet sen hiç yazmayıver şu forumlara :)
Neyse geri dönmüşsün iyi etmişsin sevgili Arkadaşım....

Bir istekte bulunsak, duyan ilgilenen olsa, sonra gelsek dinlesek,
mutlu olsak sonra gülümsesek ;)

Reamon-Tonight desek, çok mu oluruz acaba :?:
Bence super olur, bekliyoruzzzzz :D

dimagakuvvet demiş ki:

Büyük-küçük harf ve noktalama kurallarına uyulmamış.

Senin için Guns'N Roses'dan Welcome To The Jungle çalıyorum ronniecim, aramıza tekrar hoşgeldin 8)

slm beyler ben sizin çaldiginiz şu fifanın oyun parcasının ismini bulamadım bi türlü ve kimin çaldığını zahmet olmassa yazarmısınız buraya? bide ınsulada godsmack ten ı stand alone ve american head charge dan loyalty yi listenize bi alsanız tam süper olcak :)

tosba_cagdas demiş ki:
slm beyler ben sizin çaldiginiz şu fifanın oyun parcasının ismini bulamadım bi türlü ve kimin çaldığını zahmet olmassa yazarmısınız buraya? bide ınsulada godsmack ten ı stand alone ve american head charge dan loyalty yi listenize bi alsanız tam süper olcak :)

tosbacan, o şarkının ismi living in the name off.. red hat çili pepırz şarkısı.. fifa96 nin en şamar şarkısıydı sanırım. çok "çakma" olmuştu o oyuna, o şarkı yüzünden fifadan soğudum pes oynamaya başladım ben.
pes5 te züperb bi şarkı var. Chumbawamba - Tubthumping. sanırım sen onunla karıştırdın. daha iyi oyuna daha iyi şarkı tabiii ;)
istediğin şarkılardan birincisi olmaz. çünkü orkestra isminde god kelimesi geçiyo. bizim orkestranın öyle bi prensibi var. God lı orkestralardan şarkı çalmıyoruz. misal LambOfGod blood of the scribe çalalım demiştim ben işte prensiplerden ötürü çalamadık. yok Loyalty olsun o zaman desen o da olmaz isimden kaybediyo. kim kime bağlı kardeşim. ı ıh. olmaz bunlar. başka şarkı iste. (istesen de çalmayız o ayrı mevzuuuuu). ilk mesajını buraya yazman da ayrı bi güzellik ayrıca. kimsin sen? kimsiiiiinnnn? taylan sen misin olm? yoksa up yapmak için farklı nikle mesaj yazıp duran sen misin? bak yakışmaz bize tosbaacan. yapma öyle. yakışmaaazz. yapmaaaaaaa.... :twisted: :mwisted: :evil: :mevil:

not: what ive become istedim onu da istemediler. "o ne ya ne oldum delisi miyiz biz bülüder.." dediler. bi de bana pis metalci dediler. cuma günü kan çıkacak anlayacaaan tosbacan. :arrow: Cuma GARAGE 21.00 gibi... :arrow: Cmartesi 20.00 gibi INSULA'da da bi kişi eksik olacaz.. kim acaba o bi kişi.. çok pis reklam yaptım.. böyleyken kendime gıcık oluyorum..yeter bu kadar. selamlar&saygılar. :twisted:

LilyAllen demiş ki:
Bir istekte bulunsak, duyan ilgilenen olsa, sonra gelsek dinlesek,
mutlu olsak sonra gülümsesek ;)

Reamon-Tonight desek, çok mu oluruz acaba :?:
Bence super olur, bekliyoruzzzzz :D

gruptan 3 kişinin işe başlaması ve 1 kişinin KPSS kursuna :D yazılması dolayısıyla bu hafta yapmayı düşündüğündüğümüz stüdyoyu yapamadık maalesef.dolayısıyla repertuara eklemeyi düşündüğümüz yeni şarkıları bu hafta çalamıycaz.lily allen reamon-tonight eklemeyi düşündüğümüz şarkılar arasında.ilk bölüm için gayet hoş bir parça olur kanımca.
artık programdan programa görüşebildiğim grup arkadaşlarıma da buradan bişey söylemek istiyorum.''sodexho'ları aldım gençler.artık aspavalar benden ;) ''unutmadan;

UPO her cuma 21,00-24,00 arası GARAJ'da
her cumartesi 20,30-24.00 arası INSULA'da

Geri