U.P.O (Alternatif)

haaaaaaarrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyydddddddıııııııııııınnnnnnnnnnnııııııııııııızzzzzzzzzzzz..........

Bol kaşarlı bir Efes Dark gecesi geçirdik insula'da 8O Kaşarsız daha lezzetli olurdu; kaşar bu, künefe ;) ve tostta lezzetli oluyor 8) , barda ise insanın tadını bozuyor...

Bu gece 21:00'da GARAGE'da U.P.O. ile kaşarsız bir gece geçirmenizi umuyorum.

Yeni parçalarımızı GARAGE'da da çalacağız elbet...

Kalın sağlıcakla ifem...

bu gece yine çok eğledik.çok teşekkür ederiz :) ama ben global masasını da ayrıca tebrik etmek isterim kendi adıma herkesi gaza getirip iyice coşturdukları için :dans
bu arada unutmadan "did my time" için de ayrıca teşekkür ederim taylan bey :p
sinem...

cohocoholic demiş ki:
bu gece yine çok eğledik.çok teşekkür ederiz :) ama ben global masasını da ayrıca tebrik etmek isterim kendi adıma herkesi gaza getirip iyice coşturdukları için :dans
bu arada unutmadan "did my time" için de ayrıca teşekkür ederim taylan bey :p
sinem...

Evet bizi yalnız bırakmayan tüm iş arkadaslarımıza tesekkür ediyoruz burdan :)

LilyAllen demiş ki:
Yeni parçalar çok iyiydi arkadaşlar..Devamı da var mı acaba :?: :?:

Devamı gelecek tabi ama malesef önümüzdeki hafta olamayacak sebebini de programa gelen anlar :D

Bu aksam insula da görüsmek üzere...

hodün gece rick martin fırtınası koptu ya :)
neyski taylanla berkana tekillalar yaramıştır :)
bu arada olum ben 20 gün sonra gidiyom ya napcam sizsiz ben ya..
bi daha ne zaman nerde olur UPO ya..

bu akşam yhine insuladaydm yhine bol bol sisi kestm herşei bi kenara yabtıınıs müsii sefiorm moralimi yerine getirio ösellikle sis hasret'i çalarken ben coşmustum:p:p

güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar(cihan abi seni burada da görmek çok güzel :D ).çok güzel bir haftasonu geçirdik hep beraber.gelen herkese çok çok teşekkürler.cuma günü bizi dinlemeye gelen dosage tafyasına ve exe_davul mete abimize de ayrıca teşekkürler.müzisyen dostları programlarda görmek ayrı bi güzel oluyo.
haftaya süprizlerle dolu bir UPO yine sizlerle birlikte olucak.bekleyin görün efendim...

saygılar sevgiler hörmetler

dun gece ılk defa ızledım, cok begendım gercekten, aylavyu upo :=)
dıd my tıme cok guzel olmus, fallıng away de oyle.. ama dıd my tıme da ım the one who chose my path dıye gırılen yerde (korus mu artık ne bolumuyse anlamam ben :)) klavyecı arkadaş guzel bı atmosfer yaratabılır (hep yaratmak ıstemısımdır haha). ben duyamadım ama yanılıyoda olabılırım. bolca basarılar, bolca sanslar arkadaslar. hep boyle devam edın..

haftaya bi gün gelcem bakim(sanki hiç gelmiyomda :LOL: )birileri çok merak edio kendi gelemiceği için benim yerime git bi izle upo yu bakem dedi :p evet haftaya süpriz var bende çok merak ediyorum bakalım nası olcak :fikrimvar

herkes upo yu dinlemeye bakıyım :metalhead

gittim gördüm izledim beğendim dadada fakat dürttükce çok hoşuma gitmekte olan özellikler var.mesela kırmızı saç baş hoş imiş de keşke o kadar seksi olmasaydın be taylan :p pardon ahuuuuu :LOL: kıskanıyorum :taptim www.kisafilmciyiz.biz

sönen aşk

şiddetle tavsiye

Geri