U.P.O (Alternatif)

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: yolumdan çekil :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

yaza gelcem ankaraya dinlemeye . kalcak yer ayarlar mısınız bana ? :roll: :roll: :roll: :roll:

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

snriony demiş ki:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: yolumdan çekil :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

yaza gelcem ankaraya dinlemeye . kalcak yer ayarlar mısınız bana ? :roll: :roll: :roll: :roll:

:) :) :) :) :) :) :) :) :)

nerde dinlersen orda kalırsın ;):)

hokus-pokus demiş ki:
Sertancım Hakan aslanın ağzında bu dönemde.

Hayat zor.

Öyle ordan burdan duyarak, kafadan savlar uydurarak olmaz kardeşim :!: Belgerlerinle çık enim karşıma, ıspatla, ben de bırakayım bu işi, rezil olayım :!: Seni sahneye bekliyorum, adamsan bu akşam 20:00'da INSULA'da çık karşıma, paylaşalım kozlarımızı. Ama belgelerle çık benim karşıma...

eft sevgili upo dün baya eqlendik.her ne kadar my own summer ı deli gibi beklesem de ki çalmadınız kınıyorum:)taylan falling away me için saol:)bari onu çaldınız :D .bu arada semih evet eskişehir oturmaya gelmişti,çünkü sabahtan beri dolaşıyorlardı:) neyse artık bi dahaki sefere tam coşmak üzere...ei bakın kendinize :)

LilyAllen demiş ki:
.....Çok Mu Zor....çok güzeldiii eğlendik eğlendik çok eğlendik :cigara

.....A Place For My Head....sevdik sevdik çok sevdik :D

....Faith...coştuk hemde nasıl coştuk :dans

Though the days come and go, there is one thing I know,
love you UPO...ama birinizi daha çok :oops:

u.p.o.'yu yalnız bırakma lilly :)

WooDStocK demiş ki:
eft sevgili upo dün baya eqlendik.her ne kadar my own summer ı deli gibi beklesem de ki çalmadınız kınıyorum:)taylan falling away me için saol:)bari onu çaldınız :D .bu arada semih evet eskişehir oturmaya gelmişti,çünkü sabahtan beri dolaşıyorlardı:) neyse artık bi dahaki sefere tam coşmak üzere...ei bakın kendinize :)

sokakta gezip tozarken şöyle bi durup bugün u.p.o. için neler yapabilirim diye düşünmeli insan :)

insularock demiş ki:
Ankaranın süpermenleri.. hastasıyız... cumartesi baklava manyağı yapacam hepinizi.. ye tatlıyı.. dinle U.P.O.yu hehe.. samiden sevgilerle..

sami u.p.o. seninle japon kalesi oynamak istiyor :)

humpdebumpdubadu demiş ki:
Ulen bi grup bu kadar mı güzel Pearl Jam çalar söyler yaa
Pearl Jam night olsa da UPOdan dinlesek bütün gece :D :D

çalarken içsek bi doluuu :)

of ya sınavLardan önce süper oLdu vaLLa bi de murat habire bara geç diye başımın etini yemese! :) şaka lan! seviyorum seni muratcım çiçeğim! :) tamam sami kıskanma seni de seviyorum ehehehe!
bu arada yeni saç rengimLe cumartesi gecesi yine coşcam :) hadi bakiim gençLer... ha bu arada haftaya cumartesi fazLa eğLendirmeyin miLLeti ben oLmicam çünkü :(

Geri