U.P.O (Alternatif)

U.P.O. 22 Mayıs Salı günü 20:00'da GLOW BAR'ın düzenlediği ‘Efes Beer Fest’ açık hava festivalinde sahne alacaktır. [Festival Yeri: BİYER (Anadolu Üniv. Yunus Emre Kampüsü çıkışı)]

Yine aynı günün gecesi 00:30'da GLOW BAR'da olacaktır.

Yarın (salı) yine Eskisehir Glow'dayız. Yarın Glow programından önce birde Eskisehirde acık hava festivalinde sahne alıcaz.Muhtemelen son U.P.O programı olucak.Birde Ankara'da veda gecesi yapıcaz insallah haber veririz burdan yerini saatini gununu falan.
Sevgili Insula bizde sizleri cok özledik :)
Ankarayı da terketmedik canım ama böle oldu artık..
Görüsmek üzere...

ehehehehe dün yine glowda çok iyiydiniz.çok eğlendik.bütün yorgunluğumuza rağmen :) ya ama neden son yaaaa ühühühühühühühühühühühüü :( :( :( ben kimden "did my time" istiycem yaaaa...

ah U.P.O ahhh!!! Son dediniz ama ben eminim yine gelirsiniz buraya(hayır ben Ankaraya veda gecesine gelmicem de :D )Çok eğlendik dün,biz kendi çapımızda Glow'u daqıttık.Ahh ahh bi de Black çalsaydınız...
Neyse beyler görüşmek üzere,kendinize çok iyi bakın:)

:roll: garage kapandı, upodan tatsız haberler var ya ama ama :bilmem çok özliicem sizle eglenmeyi hasreeet die baırmayı, zıp zıp zıplamayı :zipla bitmesede program sayısını dusurseniz olmas mı ya bişiler yapamasmıyıs :kaydim neese herşey gönlünüzce olsun :elsalla

hadi ama açıklayın Veda Geceniz ne zaman 2 haftadır çıkmadım dışarı potansiyeli sizin geceye saklıyorum :twisted:

eskişehir programları da sona erdi.artık sanırım sadece (eğer olursa tabi) sahnelere veda gecesi tadında bi son program yapmak istiyoruz.en azından içimizde sadece bu programı yapmak için bi istek kaldı.
herkese çok çok teşekkür ederiz.

bu arada klavyem haricindeki bütün herbişeyimi satıyorum.belki ilgilenen olabilir die buradan da söyliyim dedim:)

Imhotep tesekkür ederiz yorumun için.

Bu arada, bu cumartesi gecesi INSULA'da U.P.O son programını yapıcak. Sonra elimizde olmayan sebeplerden dolayı müzik hayatımıza uzun bi ara vermek zorundayız.Bugune kadar bizi yalnız bırakmayan herkesi son programımıza da bekliyoruz. Grubu beraber kurdugumuz eski gitaristimiz Aydın ve eski bascımız Halilde bizle olucak o gece.Herkesi bekliyoruz görüsmek üzere...

offf ya nasıl bir duygu ya bunu bize yaşatmayacaktınız sizden ayrılmak sizi dinlememek sanırım ölüm kadar acı olcak en azından benim için sanırım benim sizler hakındaki düşüncemi biliyosunuz benim için sizler bir kardeşten öte oldunuz duygulandım işin açıkcası şimdi bile gözlerim doldu sizleri çok seviyorum

ne kadar üzüldüğümü anlatamam :cry: upo ankarada eğlendirebilen nadir gruplardan biriydi,keşke böle olmasaydı :cry:
son kez sizi dinlemeye mutlaka gelcem ve eminim çok eğlencem :D

ben şimdi ne kadar üzüldüğümü anlatmaya çalışmıcam biraz zor olur yane başta beni roni olarak kabul ettiğiniz için teşekkür ederim c.tesi biraz burukda olsa eğlenecez işte artık ne diyim o kadar program kaçırmayan ben bunu kaçıramam yane... ne diyim bilmiyorum ya siz en iyisini bilirsiniz... herşey hepiniz için en iyisi olur umarım... ben hep yanınızdayım kurtulamazsınız benden bunu da unutmayın :p

bbbb1op3.jpg

Vay bea!Ah U.P.O ah:)
Killing in the Name of, Did My Time, In the End, Jump Around, Faith çaldınız ; zıpladık ve deli gibi eğlendik.
Narcotic, Thubthumping, Diskotek, Çok mu Zor, bilumum Kurban şarkısı, Beyoğlu çaldınız ; hem zıplayıp hem göbek attık.
Black, Song to Say Goodbye, Without You I’m Nothing çaldınız, içip içip aqlamamak için kendimizi zor tuttuk (burası yalan ama edebiyat parçalıyorum, inanın artık:p).

Kimsenin çalmaya niyetlenmediği belki de yemediği şarkıları çaldınız…
Mekan veya seyirci hangi şekilde olursa olsun siz eğlendiniz bizleri de eqlendirdiniz…
Ah ahh Ankara’ya gelirdim sizi dinlemeye sonra bıraktım gelmeyi, siz başladınız Eskişehir’e gelmeye çok da iyi oldu.
Ki arada kınadım sizi o kadar kendimi yırtmama raqmen My Own Summer çalmadınız, bi dinleyemedim!!! :)
Haa bi de Glow‘da Black de çalmadınız, bi son kez dinleyemedim ama artık cumartesi telefon vasıtasıyla dinlicem ama keşke gelebilseydim de canlı dinleseydim.
Unutmadan Glow’da çektiğim görüntüleri şu finaller bitsin halledicem ve kamuya sunucam ,böylece U.P.O’yu her hatırladıqımızda, elimizde izleyebileceqimiz görüntüler olucak o günlerin anısına :D
Neyse arkadaşlar ben kendi adıma çok üzüldüm ,Ankaraya geldiqim zamanlar koşa koşa gittiqimiz, eqlendiqimiz U.P.O yok artık...
Kendinize çok iyi bakın,görüşmek üzere…

Geri