U.P.O (Alternatif)

WooDStocK demiş ki:
Vay bea!Ah U.P.O ah:)
Killing in the Name of, Did My Time, In the End, Jump Around, Faith çaldınız ; zıpladık ve deli gibi eğlendik.
Narcotic, Thubthumping, Diskotek, Çok mu Zor, bilumum Kurban şarkısı, Beyoğlu çaldınız ; hem zıplayıp hem göbek attık.
Black, Song to Say Goodbye, Without You I’m Nothing çaldınız, içip içip aqlamamak için kendimizi zor tuttuk (burası yalan ama edebiyat parçalıyorum, inanın artık:p).

Kimsenin çalmaya niyetlenmediği belki de yemediği şarkıları çaldınız…
Mekan veya seyirci hangi şekilde olursa olsun siz eğlendiniz bizleri de eqlendirdiniz…
Ah ahh Ankara’ya gelirdim sizi dinlemeye sonra bıraktım gelmeyi, siz başladınız Eskişehir’e gelmeye çok da iyi oldu.
Ki arada kınadım sizi o kadar kendimi yırtmama raqmen My Own Summer çalmadınız, bi dinleyemedim!!! :)
Haa bi de Glow‘da Black de çalmadınız, bi son kez dinleyemedim ama artık cumartesi telefon vasıtasıyla dinlicem ama keşke gelebilseydim de canlı dinleseydim.
Unutmadan Glow’da çektiğim görüntüleri şu finaller bitsin halledicem ve kamuya sunucam ,böylece U.P.O’yu her hatırladıqımızda, elimizde izleyebileceqimiz görüntüler olucak o günlerin anısına :D
Neyse arkadaşlar ben kendi adıma çok üzüldüm ,Ankaraya geldiqim zamanlar koşa koşa gittiqimiz, eqlendiqimiz U.P.O yok artık...
Kendinize çok iyi bakın,görüşmek üzere…

Tesekkür ederiz efendim güzel düsünceler için :)
Bu aksam saat 21:00 gibi INSULA'da son U.P.O programını yapıyoruz.Bekleriz herkesi.görüsmek üzere...

şu an mantıklı bişi yazabilecek konumdamıyım?hayır.zira program biteli 3 küsür saat oldu ama hala ben aklıma "black" ve baştaki slayt göterisi geldikçe durup durup ağlıyorum...yani gerçek veda yazınız bu değil kafamı toplıyıp kendime gelince ama sadece şunu söylemek istedim ya ben sizi çok seviyomuşum yaaa... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cumartesi gecesi son programımızda bizi yalnız bırakmayan herkese cok tesekkür ederiz. Gecirdigimiz en güzel geceydi her acıdan.Bize hazırladıkları güzel sürpriz için Insula calısanlarına da tesekkür ederiz.Umarım bir gun tekrar aynı kadroyla calarız insulada.Cumartesi gelemeyen ama bugune kadar bize destek olan herkese de tesekkürler. Grup arkadaslarıma da ayrıca tesekkür ediyorum tabi :)

cumartesi gerçekten çok eğlenceli bi veda gecesiydi.
Bir kez daha ve son kez U.P.O çok sağlam grup dedirttiniz.

Yaşattığınız keyifli anları için teşekkürler arkadaşlar yolunuz açık olsun...

ilk günlerinden beri izlediğim bir grubun son gecesinde de orda olmak ve onlar çalarken bi taraftan eşlik edip, coşup tepinip bi taraftan çalışmak...
bütün o yoğunluğun arasında insanların içindeki upo tutkusunu ve ayrılık hüznünü görebilmek..
çok güzel bir geceydi gerçekten..
elinize kolunuza sağlık..
hem kendi adıma hem de insula adına hepinize çoookkkk teşekkür ederim..
bi sonraki upo gecesinde görüşmek dileği ve umuduyla, iyi kalın !

Arkadaşlar uzun süre sonra sahne aldım ve malesef bu benim ve grubumun son sahnesiydi.Herkese bugüne kadar bize kattığınız herşey için çok teşekkürler.Ve tabii ki insula...insula bizim için çok şey ifade ediyor ve tabii ki "black" de...geriye dönüp baktığımızda arkamızda 4 yıldır pişman olunucak birşeyler yapmadığımızı bize gösteren, cumartesi günü insulada UPOyu yalnız bırakmayan herkese çok teşekkürler (tabii ki öncesi için de;) Umarım ileride bir zamanlar Upo dinleyenler ve Upo'da çalanların yolları tekrar bir yerlerde kesişir...sevgiyle ve umutla uzun ve mutlu bir hayat hepimizin olsun dileklerimle...Ve tabii ki son olarak yol arkadaşlarım...aydın-semih-berkan-taylan-hakan-sertan ...agalar hiç içime sinmedi bu iş benim be sizleri seviyorum kankalarım benim....

gruptan sadece hakanı tanıyorum ve bana gruplarının dağıldığını anlatırken ben bile üzüldüm...umarım yeniden toplanabilirler :)

cumartesi günü insulaya girip o kalabalıı gördüğüm anda bööle bi seyirciyi bırakamaslar, bırakmamalılar :kafaat dedim. en cozutulan şarkılarda bile herkesin yüzünden anlaşılıodu bu vedanın kabullenilmeyişi.... bi an o kadar bekledimki taylanın şaka demesini o kadar istedimki..:( zaten black çalana kadar inanmadım bittiğine :( gecenin sonunda insuladan cıkmak istemedim o kapıdan cıktıım anda bitişi kabullendim sanırım :( ben directten dinlerken sefmiorum hasret i sizden dinlerken sefdiim kadar :cry: bazen çok sinir bozucu olabildiimi biliorum ama sizi çok sefdiimi bildiinizide biliorum :mrgreen: bu bi bitiş diil ama ya sadece mola inanıorum, biliorum, tekrar dönmenizi bekliorum :D

bu arada afişte farkında olmasakta bizi anlatmış sanki gecenin sonunda hepimiz altust olmustuk :(
IMG_31321.jpg

"bu gece son biras sonra bu kapıdan son kez çıkıp yine kendimizi vuracagız yollara..........mutlu olun iyi bakın kendinize ankaranın süpermenleri ;) " :elsalla

bu arada, gece boyunca katılamadım tezahuratlara içimde kaldı
- taraftar deiliz holiganız biz :kaydim

FaithDown demiş ki:
gruptan sadece hakanı tanıyorum ve bana gruplarının dağıldığını anlatırken ben bile üzüldüm...umarım yeniden toplanabilirler :)
yok arkadaşım yok ne yazik ki Türkiye'mizde bu işler bu kadar olabiliyor. bu pırıl pırıl :utandim tertemiz gençler bu işten karınlarını doyuramayacaklarını iyi bildiklerinden "welcome to the real world" misali sakallarını kesip takımlarını giyip koyunların arasına katılmak zorunda kalıyorlar."quit work make music" t-shirt leri zamanla dolaplarımızın en alt köşelerinde kalıp seneler sonra elimize geçtiğinde yüzümüzde tatlı bir tebessüme neden olur.biliyorum çok duygusal gördünüz beni ama benim senin ve bizim gibilerin hayat hikayesi ne yazik ki bu. geldik gördük ve ne yazik ki yenildik dostum evet yenildik "fuck the machine","fuck the system" zamanla "hey system it is me gimme a hug" a dönüşüyor...

u.p.o.

O altüst fotoğrafı çeken de benim..Nasıl bir an ise artık"Arkadaşlar afiş ters "diyememişim...Hoş o günkü atmosfer ciğerlerime nasıl işlemişse masada oturmuş boşluğa bakıyordum kafamda binlerce düşünceyle..Duygu bateriye başladın da bak bu işlerin sonu da var dedim..
"KIzım nerdesin yaa biz de seni arıyorduk..!Sizin arkadaş şu mavili mi dediler "diyen İpek'in sesiyle İnsula'ya dönüş yaptım.Haftalarca masada unutulan çanta geyiği yapıldı üstüme..Ayrılmamızın üstünden 4 saat geçmiş olmasına rağmen hala ağlayan Sinem'in halini de unutmayacağım kolay kolay..Yarı kahkaha yarı gözyaşı..Tekrar görüşmek dileğiyle U.P.O! ;)
[/b]

sizi çok özlicem ben :cry: ne güzel di ya ilk başladığınız zamanları biliyorum kato içilen stüdyo günlerini,Taylan'ın kırmızı montunu,halil'in her stüdyo'ya geç kalışını,aydın'ın beyaz kelebekler gibi dans edişini(gitar çalarken), hiç jöle kullanmayan hakan ve sertanı :LOL: bunun yanında berkanın hayatta jölesiz çıkmayışını ve semih'in ise oyun havaları çaldığı ilk org'unu......hepinizin yolu açık olsunnn...

hepinizi çok özlicem ama birinizi daha çok :oops:

böööLe içimden bi ses dio ki sanki bir haftasonu gitcez insuLaya aaa bi bakıcaz upo sahnede. hani olur ya dünya haLi ehehehe :)

ne 6. hismiş kardeşim nası çıktı ama upo 27 ekim 07 akşamı saat 22den itibaren bir fireyLe (semih) insuLada.

Geri