U.P.O (Alternatif)

geçenlerde okulumdan çıkmış, derslerimi etüt etmiş, topluma faydalı bir birey olmanın huzuruyla yürüyorum. karşıya bir baktım, bu esefle kınadığım grubun klavyecisi olacak zat. baktım bizim okulun oradaki yurdun önünde mahallemizin kızlarını rahatsız edecek bir havada giyinmiş, süslenmiş falan. cık cık ki ne cık.... bizim mahallede yurt önlerinde beklemeye utanmıyor musun ulen dedim buna. yumruğumu sıkıp şöyle bir gerildim. bu bir pıstı, "abi kız arkadaşımı bekliyorum" falan der gibi oldu, tam duyamadım. o sırada yumruğumu sıkmış ve insan üstü darbe yaratan vuruşumu yapmaya hazırlanmış olduğum için çok irdelemedim dediklerini, ama yine de gerçeklik payı olabileceği için ve çocukcağızı boşuna dövmeyeyim diye düşünerek, demir bir kütle gibi sıkılmış, gaddar bir topuz olmuş yumruğumu açtım ve yer yer babacan, yer yer tehdikar algılanacak ard arda iki şaplak olarak bıraktım yanağına. ellerini de önünde bağdaştırmış, yere bakıyor çocukcağız. içim acıdı valla. (çok merhametliyimdir) sordum; paran var mı, karnın aç mı? cebine üç beş kuruş bişey sıkıştırdım, git bununla bişeyler ye, üstüne başına da kıyafet al dedim. (üç beş kuruş dediysem, o kadar değil, zenginimdir, gönlüm de öyle. saymadım ama 300-500 ytl falan vardır sanırım)

gözleri doldu. yürüdüm gittim. arkadan allah razı olsun mu yoksa allah belanı versin mi dediğini tam anlayamadığım için nasıl bir duygusal keşmekeşin kollarında olmam gerektiğini şaşırdım.

aradan zaman geçti, bunları kolaçan edeyim, adam olmuşlar mı diye bakayım dedim. gittim dinledim kerataları. yine aynı haytalar. ne üstlerine başlarına özen gösterme var, ne bişey. bizim zamanımızda öyle miydi, rahmetli zeki müren mini eteğini giyer, en klas giysileriyle, aksesuarlarıyla halkının, sevenlerinin karşısına çıkardı. ah ne billur sesli sanatçıydı. bunlara bak bir de. pijamayla gelmişler sahneye. yuh!! vokalist delikanlı da hır hır hır hırıldıyor. yazık yazık.

ama bu kadar kızgınlığımı "rep mi?" adlı güzide bir eseri bana ithaf ederek bir anda sildiler. ne içili parçadır öyle? gerçekten, şairin (kurt çıban??) de dediği gibi, "rep mi, o da ne, öyle müzik mi olur, hadi canım oradan". rep mi adlı parçayı, yozlaşmış rep müziğe karşı tavizsiz duruşu açısından takdir ettim ve benim müzikal hislerimi yansıttığı için mutlu oldum.

bir başka ziyaretimde pusiketdols grubunun "vuc yu vant yor görl frend hot layk mi" adlı bir 'kızın ateşinin çıkıp yataklara düşmesinin, hastalanmasının' lirik anlatımını sunan eserini bana ithaf etmelerini isterim. hatta o pusiketdols hanım bizzat gelir söylerse ben çok mutlu olurum. şahane olur.

yani demem o ki, efendi çocuklar olsanız süper olacak.

bu arada, fevzi mi, sefdi mi seyfi mi, sümbül mi, bir genç var komşu gruptan. o çocuğu örnek alsanıza, efendi gibi hergün traşını olup geliyor çocukcağız. ama onada bir laci takım giydirmek lazım. jilet gibi olur valla. efendi çocuk.

Makale yazmışsın be hokkabaz...

Olm bak telif hakkı için dava aç derim ben... Hayat hikayenden esinlenip film çekmişler... Ama sensiz olmamış ;)

Hem bi kere şapka yok, tavşan yok...

Yauv :!: Şapka ne oldu bu arada :?: Geçen bizim programa gelicem diye evden çıkıp karı kıza takıldıydı :roll:

Bi adam edemedin şu şapkayı sen de 8O

hokkabaz demiş ki:
geçenlerde okulumdan çıkmış, derslerimi etüt etmiş, topluma faydalı bir birey olmanın huzuruyla yürüyorum. karşıya bir baktım, bu esefle kınadığım grubun klavyecisi olacak zat. baktım bizim okulun oradaki yurdun önünde mahallemizin kızlarını rahatsız edecek bir havada giyinmiş, süslenmiş falan. cık cık ki ne cık.... bizim mahallede yurt önlerinde beklemeye utanmıyor musun ulen dedim buna. yumruğumu sıkıp şöyle bir gerildim. bu bir pıstı, "abi kız arkadaşımı bekliyorum" falan der gibi oldu, tam duyamadım. o sırada yumruğumu sıkmış ve insan üstü darbe yaratan vuruşumu yapmaya hazırlanmış olduğum için çok irdelemedim dediklerini, ama yine de gerçeklik payı olabileceği için ve çocukcağızı boşuna dövmeyeyim diye düşünerek, demir bir kütle gibi sıkılmış, gaddar bir topuz olmuş yumruğumu açtım ve yer yer babacan, yer yer tehdikar algılanacak ard arda iki şaplak olarak bıraktım yanağına. ellerini de önünde bağdaştırmış, yere bakıyor çocukcağız. içim acıdı valla. (çok merhametliyimdir) sordum; paran var mı, karnın aç mı? cebine üç beş kuruş bişey sıkıştırdım, git bununla bişeyler ye, üstüne başına da kıyafet al dedim. (üç beş kuruş dediysem, o kadar değil, zenginimdir, gönlüm de öyle. saymadım ama 300-500 ytl falan vardır sanırım)

gözleri doldu. yürüdüm gittim. arkadan allah razı olsun mu yoksa allah belanı versin mi dediğini tam anlayamadığım için nasıl bir duygusal keşmekeşin kollarında olmam gerektiğini şaşırdım.

abi selam vermez olaydım keşke sana.zaten sen de beni görmemiştin.kafanı önüne eğmiş(kimbilir neler düşünüyordun :D ) ölesine geçiyordun önümden.cık cık cık..demek ki bi daha görmemezlikten gelmek gerekiyormuş. :D özel hayata saygı efendim.ben bi kere orada otobüs bekliyordum. :!:
puhahahahahahaha.abi çok güldüm yaaa.umarım forumumuz tekrar silinmez.eğer silinirse de inşallah senin bu mesajın silinmez.hehe
abi biz ne yapsak beğendiremeyiz sana kendimizi.ben onu anladım walla.ama yok amacına ulaşamayacaksın.tamam çok iyi gitaristsin ama seni almıycaz gruba 2. gitar olarak hiç boşuna uğraşma.hehehehhehe

cengizcim kopardın beni gülmekten bre :LOL: senin için adına özel bi txt dosyası açtım masaüstünde yazdıklarını kaydediyom haberin olsun 8) (yine silerler topiği neme lazım ben aliim önlemimi) ayrıca masaüstünden de E sürücüsüne taşıyom şimdi PC' me de bi şey olur diye! puhaha :p haftaya da gelirsin de mi programa! gelirsin gelirsin :LOL: !
hath öpüldünüz efenim!

1-ben bir gruba 2. gitarist olarak girmem. 1.yi siler de girerim gruba. hayatımda hiç 2.liğe yer yoktur.

2-ben mehteran davulcusuyum, gitar nereden çıktı? aklından element uydurma evladım.

3-sertan, yazdıklarımın her hakkı saklıdır, ama sende saklıymış demek ki. kitlelerin önünde beni rezil etmek için şantaj amaçlı kullanmayacağından eminim. sana güveniyorum. ama yine de belirteyim, dikkatli ol, bende bir adet mayolu boy fotoğrafın var. tehlike anında bütün haber kanallarına geçerim bu fotoyu. aklını başına al. ayrıca o fizikle neden güzellik yarışmasına katıldın anlamıyorum.

4-sertancım arabayla bıraktığın için teşekkürler, yalnız sen de sistem adamı olmuşsun. burjuvazinin çarklarında erimişsin. öyle altında arabayla gezmeler. bir de 50 cent'i sesini aça aça dinledin ya arabada. dedim bu çocuk gitmiş. yazık.

5- bi daha bizim mahallenin oralarda dolanırken görmeyeyim sizleri. yumruğum her an tetikte.

ehbaa demiş ki:
Makale yazmışsın be hokkabaz...

Olm bak telif hakkı için dava aç derim ben... Hayat hikayenden esinlenip film çekmişler... Ama sensiz olmamış ;)

Hem bi kere şapka yok, tavşan yok...

Yauv :!: Şapka ne oldu bu arada :?: Geçen bizim programa gelicem diye evden çıkıp karı kıza takıldıydı :roll:

Bi adam edemedin şu şapkayı sen de 8O

abi geçen kırmızı başlıklı kızı gördüm. onun da başlığı kayıp. bunlar bir olup kaçtılar galiba birbirlerine. anlamadım. en iyisi kısırlaştırmak, ama güvenebileceğim terzi bulamıyorum.

eehuehueheu olm nası silinir başlık anlamıom yaw :LOL: :?: Harbi şu bahtsızlık mevzuları da yeni başlıkla sona erir işallah :D .. Neyse beyler kolay gelsin saygılar (bu arada soundunuz güzel oldu iice tadından yenmio başarılar diliyorum)

batu_han demiş ki:
eehuehueheu olm nası silinir başlık anlamıom yaw :LOL: :?: Harbi şu bahtsızlık mevzuları da yeni başlıkla sona erir işallah :D .. Neyse beyler kolay gelsin saygılar (bu arada soundunuz güzel oldu iice tadından yenmio başarılar diliyorum)

eywallah Batu..valla forum silinme olayı son nokta heralde sanssızlıkta :) turkrockta yüzlerce grup var hatta hiç kullanılmayan baslıklar var ama işte bizimki silindi :D olur böle seyler napalım :) haftaya görüsürüz.

exciting19 demiş ki:
cuma günü sahneyi paylaşmak güzeldi, tekrar teşekkür ederiz...

ilk defa dinledim bende sizi.güzeldi gercekten..sanssızlıgınız kötü bi gunde cıkmanız umarım daha güzel bi gunde sahne alırsınız..

orion sağol davet için ancak ben bu aralar dinlenmeye çekildim bara filan gitmiyorum ayrıca karaçiğerimdeki sorundan dolayı bir müddette içkiye ara verdim sağol teklifin için tekrardan tanışma faslına gelincede tanışırız bir ara etmeyin merak :)

abi ben bu hafta gelemedim ama en kısa zamanda tekrar damlıom benszi olmamıştır biliorum ama ne yuapayım bi istanbul yaptım işte nese görüşecez en kısa zamanda

Geri