U.P.O (Alternatif)

olm zaten bozuldu adamın pedalboard u :D herkes üstüne düsüyo garage da :) en sonunda iflas etti ...

Bu aksam saat 20:00 da baslıcaz programa haberiniz olsun..INSULA dayız..görüsmek üzere...

Saol Seyfo'cum...

Evet, GARAGE'ın tepinen, kuduran, yıkılan müşterileri sağolsun, pedalboar'umun A çıkışı nalları dikti :( Sıra B'ye gelimez diye umuyorum...

Bu akşam INSULA'ya da bekliyorum...

Saygılar...

kaybolan forumlardan sonra çok büyük bir cabayla yine sükse yapacak bir başlığa döndürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz az birazda ben yardımcı oluyum yahu :) orion bira teklifin halen geçerlimi ?

sürekli duyuyordum adınızı, dün ilk kez insula'da biraz dinleme fırsatı buldum.. repertuarınız da güzel gayet de başarılısınız..
umarım hep böyle devam eder.. ama demo çalışmalarınızı da bekliyoruz..

Bunu paylaşmak istedim...
arkadaşıma sizden bahsediyorum işte.adamlar alternatif ağarlıklı bi "band" felan diyiyorum.arkadaşım soruyor."band"in adı ne abi?...ben U.P.O diyorum.dur tahmin edeyim diyor."Umut,polat,osman di mi adları...".hani adamın düz mantığını anlarım da 3 kişiyle zor olurdu diyorum içimden.
semih msn de görüşemiyoruz ya eskişehir e gelme olasılığınız var mı gerçekten?

cuma garage a gidemedik diye çok üzülmüştüm çok duymuştum u.p.o u.p.o diye neyse bari cumartesi gidelim dedik garage a ama içimizden bi ses inatla insula ya gidin insula ya gidin dedi tamam dedik walla içeri girer girmez dedim aha u.p.o ki afişe bakip bunu kanitladik :D
her şeyden çalip bunu da bu kadar güzel yapan bi grup dinlememiştim ilklerle dolu bi geceydi :p
ellerinize sağlik bravo :p

Sherera demiş ki:
cuma garage a gidemedik diye çok üzülmüştüm çok duymuştum u.p.o u.p.o diye neyse bari cumartesi gidelim dedik garage a ama içimizden bi ses inatla insula ya gidin insula ya gidin dedi tamam dedik walla içeri girer girmez dedim aha u.p.o ki afişe bakip bunu kanitladik :D
her şeyden çalip bunu da bu kadar güzel yapan bi grup dinlememiştim ilklerle dolu bi geceydi :p

Tesekkür ederiz efendim yorum için :) Her zaman bekleriz..Tarzımızın olmaması bizim tarzımız aslında :D Yani herseyden calıoz işte...

Orion_83 demiş ki:
Sherera demiş ki:

Tesekkür ederiz efendim yorum için :) Her zaman bekleriz..Tarzımızın olmaması bizim tarzımız aslında :D Yani herseyden calıoz işte...

en güzeli belli sinirlar olmadan istedigini yapmak insan istedigi zaman istedigini istediği şekilde yapmali önemli olan bundan zevk almak ki sizi bilmem ama ben çok zevk aliyorum :LOL:
dün gece de bu yüzden çok eğlendik büyük olasilikla :D bizim gibi kafalarina göre takilan insalar görmek güzel oluyo :p

Sherera demiş ki:
Orion_83 demiş ki:
Sherera demiş ki:

en güzeli belli sinirlar olmadan istedigini yapmak insan istedigi zaman istedigini istediği şekilde yapmali önemli olan bundan zevk almak ki sizi bilmem ama ben çok zevk aliyorum :LOL:
dün gece de bu yüzden çok eğlendik büyük olasilikla :D bizim gibi kafalarina göre takilan insalar görmek güzel oluyo :p

Kesinlikle :) belli bi tarza takılı kalmayan seyirci istiyoruz..( hardcore cu tayfa sözüm size hehehe :D ) anladınız siz... :)

insulayı ben ilk defa okadar kalabalık gördüm ya iyiydi hakkaten...zaten sizin performansda kalabalığa endeksli olarak artıyo :LOL:
güsel bi geceydi hoştu iyiydi...
sevdim insulayı :D
u.p.o yu zaten seviyomda 8)

buarada garage da erken çıkın istiodum ama artık istemiom dem çıksın :eek:
...niye istemiom :?: :cigara

Geri