Turret -Heavy- Ankara

turret0.jpg

Grubu 2006 Mayıs ayında kurduk.Kritik bir zamanda eleman değişikliği yaşadık ama çabuk toparlandık. Grubumuzun kurulma amacı ciddi ve müziğimizi hakkıyla yapmak için zaman zaman kendimizi paralıyoruz. Ve yaptığımız müziği sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. En kısa zamanda Ankara'nın sıkı müzik icra edilen ortamlarında buluşucaz.

Vokal : Özden Taşdemir

Solo Gitar : Emre Çınar

Ritim Gitar : Kutlu Öztürk

Bas Gitar : Yunus "The Yogi" Kaan Turan

Davul : Serkan Kahraman

http://turret.garaj.org

• Konu Sahibi Konu Sahibi
KONSER KONSER KONSER KONSER KONSER.....

1 ARALIK CUMA günü DİP BAR'da sahne alıyoruz bu grubumuzun ilk sahnesi olcak.Giriş ücreti sanırım 7 ytl ve ilk içki dahil.Ama net bir bilgim yok. Birkaç gün içerisinde kesinleşir umarım. tuRRet sahneye 18.30da çıkacak tüm heavy metal fanlarını ve tuRRet'i dinlemek, coşmak isteyenleri bekleriz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Repertuar:
Ac/Dc
Metallica
Megadeth
Iron Maiden
Scorpions
Disturbed
Iced Earth vs....

Hangi şarkılar olduğuda sürpriz olsun dimi ama?
Ayrıca elbette bi iki sürpriz şarkımızda olcak :)

Ne demek istediğini anlamadım ama o da senin düşüncen tabi.Biz puntoyla uğraşma büyük harfle yazmaktansa büyük işler yapmanın peşindeyiz bizi değerlendirenler harfe, noktaya,ünleme bakmasınlar.Sahnemize baksınlar biz bunu istiyoruz.

ok beyler yanlış anlamışım eyvallah :) ama forum kurallarında büyük harf kullanılamaz yazmıyor sadece büyük küçük karıştıra karıştıra kullanmayın diyor.Neyse bunu problem yapacak değiliz burada huzurlu ve müzik dolu bir sayfamız olsun istiyoruz :D uyarılarınızı dikkate alıyoruz teşekkürler...

Arkadaşlar bir duyurum var :

1 ARALIK Cuma günü Dip Bar olarak konuşulan etkinliğin yeri değiştirildi. MELEK BAR (MY WAY) uygun görüldü.Turret 1 ARALIK Cuma günü MELEK BAR 'da sahne alacaktır.

n0nsEnsE demiş ki:
başarılar efendim :) gelip dinleyeceğiz inşallaah :D
şarkımı isterim hiç anlamam 8) :D
repertuara baktımda aranan kan bulundu galiba gonjam :D :D alla tan baska bişi de isteme zamanı galiba :p neese vizelerden soora dinleme imkanı olurda gideris umarım :D başarılar efenim ...........amen...........

arkadaslar biraz gec yazıyorum kusura bakmayın.. ben burda accountumn olusunu unutmusum :D tekrar ozur diliyorum..
ilk konserimiz olacagindan bazi teknik hatalar olabilir.. kusurumuza bakmayin.. onemli olan eglenmek birlikte vakit geciirp o isten tat almaktir ;) yanılıyorumuyum... herkesleri sewiyorum :)

Geri