ibanez RX serisi

ibanez RX serisi hakkında geniş bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
elimde bir ibanez RX var. ancak hangi modeli olduğunu bilmiyorum. daha önce elimde cort un strat modellerinden vardı.amatörce kendi kendime takılıyordum. kardeşim van da bir arkadaşından heveslenip bu ibanezi almış ancak hevesi geçince gitar bana kaldı. gitarın yanında onluk bir amfisi var.drive marka. bu ikiliye bir de pedal alsam ne önerirsiniz. ayrıca gitar ve amfi hakkında geniş bilgiye ihtiyacım var.
bir de ist. avcılar civarında oturan arkadaşlar varsa tanışıp müzikal anlamda birşeyler paylaşabiliriz.
şimdiden teşekkürler

bende İbanez Rx 40 serisi gitarım var..
büyük ihtimal sendeki de Rx 40 Olabilir..

manyetikler H-S-S mi..H S S olan Rx serisinin rx 40 versiyonudur..

Özellikleri ise şöyle..
Bendeki Rx 40 İçin Söylüyorum:

HSS manyetikler,maple Klavye,Made In Korea,
90 yapımı Bir Gitardir.

Güzel bir gitar bana kalırsa.ama amfin biraz zayıf kalmış diyebilirm..arkadşn dediği gibi Pedal kaldırmayabilir amfin..Önce Amfi Olarak değişime git.
Bir Sorun Olursa buralardayım :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gitar H-S-H japon yapımı.
daha önceki gitarı bilgisayardan çaldığım için pek amfi deneyimim yoktu. ama amfinin arkasına baktım 19w yazıyor yani 20 likte olabilir diye düşünüyorum. açıkçası amfi pek fena sayılmaz bence.
bir de gitarın manyetik durumu benim blues tonlarını yakalamamda ne derece etkilidir?
çok acemiyim ya :)

Geri