Tadilat (Rock) - İzmir

konserlerını ızleyemedım ama stüdyo calısmalarının bırıne denk geldım gayet basarılılardı ve emınım cok daha ıyı olacak.... arkadaslar grubunuz hayırlı olsun
EEE hadı calısmalara hız verın de cıkın bı yerlerde :) gelıp ızleyelım sızı :p

secilay demiş ki:
konserlerını ızleyemedım ama stüdyo calısmalarının bırıne denk geldım gayet basarılılardı ve emınım cok daha ıyı olacak.... arkadaslar grubunuz hayırlı olsun

Az kaldı en iyi şekilde sahne almak istediğimizden gecikme yaşıyoruz yakında birlikte de sahne almak umuduyla =) Desteğiniz için sonsuz teşekkürler..

twilighter demiş ki:
secilay demiş ki:

Az kaldı en iyi şekilde sahne almak istediğimizden gecikme yaşıyoruz yakında birlikte de sahne almak umuduyla =) Desteğiniz için sonsuz teşekkürler..

ni dimak efem her zaman :LOL:

Selam arkadaşlar yoğun ders ve sınav programımızdan ötürü çalışmalarımız konusunda kısa süreli bir gecikme yaşıyoruz.. hayırlısıyla yılbaşına kadar programımızı belirleyip sahne almayı düşünüyoruz.. ilginize ve desteğinize teşekkürler..

secilay demiş ki:
twilighter demiş ki:
secilay demiş ki:

ni dimak efem her zaman :LOL:

:metalhead

selam destek verenlere sonsuz tesekkurler yıne belırtıyorum dersler agırlastı sınavlar baslıyo yakında gorusmek dılegıyle........

valla ben bu adamları canlı dinneyemedim kısmet olmadı ama şunu söleyim tuna gibi bi adam varsa bu oluşumun içinde ki var :) tadından yenmes bu oluşum bunu bi en başta belirteyim...bide ben bu arkideşlere bi gece misafir olmuşum ki misafirperver olarak üstlerine düşenide yaptılar saolsunnar...zaten repertuar oluşturolardı o gece hayatım boyunca belki dinnediim bütün şarkıları bi gecede dinneterek ulaşılması zor bir rekorada imza attı bu yurdum insanları...inanın önyargılar ve daha bilimum negatif eleştiriler olacaktır...her ne kadar ben yapmasamda ama sakın bu oluşumu yarı yolda bırakmayın hep arkasında olun birbirinizi destekleyin...inanın bu oluşum çok ii yerlere gelicek...canı gönülden sizleri kutluyor müzik yaşantınızda her birinize tek tek başarılar diliyorum...çok uzun yazdım herhal :)...

tesekkurler nonentity saglıına duaacıyız yazdıkların guseldı ınsallah okul iş aş derken fazla vakit kaybetmeyizzzzz müzikle kalın

Geri