Cort M600ü Nasıl Bilirsiniz?

@hackeiommi iron maiden metallica o tarzlar

Ağırlıklı olarak metal çalacaksın anladığım kadarı ile. Arada Pink Floyd da gördüm, ama M600 seni bayağı bir süre götürür bence. İlk mesajında yeni olduğunu belirtmişsin, modlama işlerine girme derim o zaman. Modlama hadisesini kendi kendine yapmak speifik el becerisi ister. O işler için ucuz gitarlar ve parçalar üzerinden biraz talim yapmak gerekir.

Bi ara çok niyetlenmiştim bu gitara. @hackeiommi Hakan abi hatırlasın belki anlatmıştım. Satan çocuk 12 13 yaşındaydı, son dakika hatta son saniye vazgeçti. Dengesiz biriydi sağolsun.. Çok içime oturmuştu o zamanlar. Ama bekleyem derviş hesabı şu an CR Custom ile mutluyum :D @kreo123 özellikle tarzını da göz önünde bulundurunca bu bütçeyle alabileceğin en iyi gitar denebilir dostum.

Cort Korenin en büyük markasıdır. Muhtemelen Ltd, Schecter vb Kore üretimlerini yapıyor. Yalnız şuan çindede üretiyor. M600 kore üretimini bulursanız kaçırmayın.

Cort M600'e sahibim ancak henüz gitar çalmayı bilmediğim için ton olarak vs. yorum yapamıyorum. Bu sene kursa gitmeyi kafama koydum ancak gitar bana ağır geliyor o yüzden satıp daha hafif bir gitar almak istiyorum strat kasa muhtemelen. Bir ara satmaktan vazgeçmiştim ama yurt vs. masraflarım yüzünden kulaklıkla çalabileceğim bir amfi veya prosesör almaya para denkleştiremediğim için tekrar satmaya karar verdim. Reklam gibi olacak ama İstanbul'da iseniz ve düşünürseniz...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Cort M600'e sahibim ancak henüz gitar çalmayı bilmediğim için ton olarak vs. yorum yapamıyorum. Bu sene kursa gitmeyi kafama koydum ancak gitar bana ağır geliyor o yüzden satıp daha hafif bir gitar almak istiyorum strat kasa muhtemelen. Bir ara satmaktan vazgeçmiştim ama yurt vs. masraflarım yüzünden kulaklıkla çalabileceğim bir amfi veya prosesör almaya para denkleştiremediğim için tekrar satmaya karar verdim. Reklam gibi olacak ama İstanbul'da iseniz ve düşünürseniz...

Selam, ilanını görmüştüm daha önce. Bunu ağır diye satıyorsan eğer, alacağın herhangi bir marka stratın da bundan hafif ve ton olarak da bunu aratmayacağının garantisi yok. Görmüşken yazayım dedim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Selam, ilanını görmüştüm daha önce. Bunu ağır diye satıyorsan eğer, alacağın herhangi bir marka stratın da bundan hafif ve ton olarak da bunu aratmayacağının garantisi yok. Görmüşken yazayım dedim.
Daha öncesinde squier bullet strat taşımıştım bir arkadaşımın gitarıydı. O çok hafifti cort m600'e göre. Şehirdışında okuduğum için otobüste vs. gitarı getirip götürmem gerekecek. Yerine alacağım gitarın kalite yönünden daha aşağıda olacağını biliyorum ancak başka şansım yok daha hafif bir gitar işimi kolaylaştıracak zaten pimpirikli bir insanım bursada 93 terminal üniversite otobüsünde kalabalıkta zarar gelirse bile üzülmeyeceğim tarzda ucuz yollu bir gitar alacağım. Evimde olsaydım satmayı aklımdan bile geçirmezdim bayılarak aldım çünkü. :( Uyarınız için teşekkür ederim bu arada. :)

Cort m600'e ağır diyorsan sana benim bas gitarı bir vereyim :D 3 saat omzunda taşı sahnede :D tahmini 5,5 kg civarı :D Bastan sonra Yamaha Pac 611'im kuş tüyü gibi hafif geliyor :D

Geri