Arabalar (Cars)

b32a1363ada0c251732ec010.L.jpg

f2f1820dd7a04f59742ec010.L.jpg

6ad2820dd7a02f59742ec010.L.jpg

87631363ada0e251732ec010.L.jpg

Arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu, kuru bir şöhretin mutluluk getirmeyeceğini harika bir mizah anlayışı ile yansıtılmış güzel, sempatik bir film. Filmin Route 66'de geçiyor olması ve hele bu aralar Chuck Berry arifesinde olmamız nedeniyle ayrı bir güzellik katıyor. Route 66 parçasını film sayesinde birde John Mayer'den dinlemek de varmış :) O da hoş söylemiş parçayı tabi üstad Chuck kadar olmasada. Mutlaka seyredin derim Cars'ı, son zamanlarda izlediğim en güzel animasyon.

Kardeşimi götürmek maksadı ile çekinerek gittiğim bir film ama gerçekten mükemmel yapmıslar çok beğendim büyük küçük herkeze zaten şu yakınlarda DVD si çıkacak tekrar alıp seyretcem...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

oscarı kaptırdı ama gönüllerin oscarını aldı son zamanlarda izlediğim en iyi yapımlardandı...

birde orman çetesi konular hep aynı ama mutlaka gülmekten öldürecek bir karakter koyuyolar...

Luigi'ye hastayız :LOL:

Geri