Fosil (Rock) - İzmir

hakkaten bizi dinleyen insanlr forumda pek dolanmıyolar sanırım :(

buarada bugün bi ilginçlik oldu ve renaya kimsenin gelmemesi sonucu yine puntada çıktık, bi aksilik olmazsa 23 aralık cumartesi saat 14:00 da yine puntadayız :)

arkadaşlar davulcumuz Egemen, Amerikaya gideceği için yeni davulcu aramamız gerekiyor, reperyuara yukarıdaki adresten de bakaraz tarzı uyan yada tarz olayını sorun etmeyen davulcu arkadaşlarla görüşmek isteriz...

Repertuarımız şimdilik
1) Him -wicked game
2) Mavi Sakal -ne kadar
3) Kurban -yine
4) Kurban -yalan
5) Duman -ah
6) Duman -en güzel günüm gecem
7) Duman -herşeyi yak
8) Duman -belki alışman lazım
9) Duman -yanıbaşımdan
10)Mor ve Ötesi -sevda çiçeği
11)Umay Umay -hareket vakti
12)Ogün Sanlısoy -pencere
13)Ogün Sanlısoy -bilmece
14)The Pixies -where is my mind
15)Nirvana -rape me
16)Puddle of Mudd -she hates me
17)Nirvana -breed
18)Bulutsuzluk özlemi -güneye giderken
19)Teoman -anlıyorsun değil mi
20)Teoman -resimdeki gözyaşları
21)Mor ve Ötesi -uyan
22)Erkin Koray -Arapsaçı
23)Direc-t -hasret
24)Starsailor -poor misguided fool
25)The Clash -should i stay or should i go
26)Yaşar Kurt -korku
27)Fatih Erdemci -ben ölmeden önce
28)Buz -vajina
29)Blur -song 2
30)Cem Karaca -ıslak ıslak
31)Dorian -bakma yüzüme
32)Pink Floyd -another brick in the wall

öncelikle , sirketimde ki anlaşmam geregi kimliğimi acık olarak ortaya koyamam bu birincisi , ama defalarca tv de veya gittigin bir rock sanatcısının konserinde beni dinledigine eminim , kimseye bişey ispatlamaya özelikkle sana bişey ispatlamaya hiç niyetim yok beni bilen biliyor , sende biliyorsun hatta agzının suyu aka aka dinledigine de eminim :)

2. diş heklimi adayısın ama hala yazılanları anlayabilme kapasitesine sahip değilsin , benim yazımda benim arkadasımı sen tedavi ettin tarzında bir yazı oldugunu görmedim , senin laf söyleyip cekip gitmene istinaden yazılmış bir yazı o , dediğin gibi diploma ile bişi olmuyor , sen müziek yapmaya ugrasacagana , öce okulunu bitirde onlar gibi olma manasında bir yazıydı o , tabi algılayabilene

hani son mesajındı , tabi laf agısdan cıkması gerekirken baska yerden cıkıyorsa böyle sonuclar cıkması normal , delikanlı adam dediği lafın ardında durur , bak son kez anemi forumundan yazıyorum dedim cevabımı buradan senin kendi sayfandan yazıyorumm, kendine oradan anemi hayranlarından yandas arıyorsan boş davranıslar bunlar , merak etme özelden yazılanlara göre o kadar cok destekcim varkı , hatta aralarında piyasada ciddi müzik yapan gruplardan arkadaslar da var

ben milletin söylemeye cesaret edemedigi , söyleyenlkerinde senin gibi ezile büzüle söyledigi , ama bir cok kişinin görüdüg olayalrı catır catır yazdıgım için bu kadar destek alıyorum

tekrarlıyorumm , ben bir kaç işi birden yapmaya calışmadııgm için su an bu konumdayımm, belki senin hayalini yıllardır kurupta yapamadıgın seyleri yaptıgım için bana bu tarz bir kurulma durumun var normaldir alıstımm ben bir cok seye , kompleksli insanlarla ugrasmaya alıştım

evet dediğin gibi bende öle bir cevher varkı şirketim beni yetenek avcısı olarak görevlendirdi , yani bir kere dinlemem yeterli , " kötü müzisyen bahane üretir "

Sana diş hekimliği hayatında basarılar diliyorum

Geri