Esp Ltd F-50

Bir kac sorum olcak en kısa sürede cevaplarsanız çok sevinirim...

1.F-50 kullanan yada gitarı bilen kişilerden gitarın klavyesi hakkında bilgi istiyorum...Söylene geldiği kadar rahatsız bi durum varmı ortada???
2.Kasa ve sap denge olayı nedir???
3.Manyetik ve tonlar olarak distortion dan verim alabilirmiyim...(digitech df-7 kullanıyorum)

2.el sorunsuz fiyatı nedir???

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...

Saygılar...

sorularına cevap değil ama yüksek şerefiyeli markaların düşük modellerini almandansa düşük şerefiyeli markaların orta halli modellerini alman senin için daha sağlıklı olabilir. naçizane kanaatim budur

• Konu Sahibi Konu Sahibi
aslına bakarsan bunu bişekilde bende dusunuyorum.ama su anda sartlarım ve nakıt destegım ancak bu kadarına el verıyor.
pekı tavsıye edebılecegın gıtar varmıdır.
not:f-50 alcak olan arkadas rg kasa ve rg serisi gitarlardan hoslanmamaktadır.

Zaten f-50 dediğin gitar bile 400 euro civarı perada benim bildiğim, o yüzden baya bi seçeneğin var gibi geldi banada...

Acelen yoksa düşün derim ama bende f series ltd bass kullanıyorum ve bass olsun gitar olsun tüm f seriesler'in kötü bi ünü var memlekette özelliklede klavye konusunda...Ama f serieslerin hiç birinde bana kalırsa bu kadar büyük bi sorun yok, hatta klavyesi biçok gitardan daha hızlı bana kalırsa

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Acelem var ve ben gitarı 2.el uygun bi fiyata düşünüyorum...
Aslında benim tek sorunum klavyeyle alakalı...
Yardımlarınız için sağolun ama net bi cevap bulmuş diilim henüz...

Kusura bakma kardeş bass konusunda olsaydı her soruna cevap verebilirdim ama F-5o'yi sadece elime almış bi adam olarak yanlış yönlendirmek istemem

Geri