Breh

126677

Breh sahnede! Can' ın geçtiğimiz yıl gruba katılmasıyla çalışmalarını hızlandıran grup nihayet sahnede! Repertuarında cover a yer vermeyen playlisti ile Breh, daha önce hiç duyulmamış bestelerini 3 Nisan ' da Suadiye Monc Live ' da ilk kez dinleyici ile paylaşıyor.

Monc Live

Facebook

Oldu o zaman

Sormak isterim değil mi haksızlık Benim idealim size imkansızlık Müsade etseniz anlaşırdık Gerekmedikçe hiç konuşmazdık Siz gayet halinizden memnun o zaman Arayıp konuşmadan, bi açıklama yapmadan Ben artık gideyim oldu o zaman Kimseye darılmadan, son bi kez sarılmadan Bi kere kendin olmaya çalış Bu ayaklar bayat, Eve kapanıp şarkı yazmaktan ibaret değil hayat Estetik kaygılar, ve salya sümük dinlediğin şarkılar hem klişe hem ucuz hem de gerçekten berbat/ Evlat Sen hiç dışardan kendine şöyle bi baktın mı ? İçinde aşk geçmeyen başka bi şarkı yazdın mı Geçtim bu şarkıyı Bu çakma sözlerin bir anlamı olduğuna inandın mı Aşık olmak nası bi şanssızlık Bitirince tek taraf acımasızlık Bilseydik önceden bulaşmazdık Uzak durup belki tanışmazdık Siz gayet halinizden memnun o zaman Arayıp konuşmadan, bi açıklama yapmadan Ben artık gideyim oldu o zaman Kimseye darılmadan, son bi kez sarılmadan Sormak için cesaret toplamaya çalıştığın, Yıllardır kafandan atamadığın ilk aşkının Cüzdanda resmi var hele ki onu hiç sormayın Gelemedin ki sonuna ne kavganın ne sevdanın Reddedilmek başlıklı kitap yazsa bu hıyarın Sayfaları etilere yol olur bana inanın Son kalan 80 liler yalvarırım bi toplanın Şu herifin içindeki romantiğin cenazesini kaldırın Lütfen bitsin bu şarkı güç kalmadı dayanmaya 3 : 01 olmuş daha ne gerek var zorlamaya? Hay arkadaş lanet olsun, nerden geldim ben buraya bu duygusallığa son verecek ama ,ben ölmeden bunu görebilecek miyim acaba Aah Sende aşk mektupları, Oof Ben de gelecek kaygıları Çok uzaklaşmış olamam, sen dinlerken bunları

Geri