Transformers 2007

Güzel bir efect filmi olmuş saglam hatda kesin oskar alır efect de almalıdırda.

Filimin baslarıdna polis arabasıyla cocugun arabası kovalamacında calan müzikle biz arka koltukda coşmaya başladım :D güzel oldu :D

Filimin sonunda yazılar bittikten sonra acaba birkac snyelik görüntü varmı?Ben kalmadım o kadar.

Sinemayı endüstri haline getirip sanat olmaktan çıkaran hollywoodun şişirilmiş balonlar serisinin en yeni filmi.

çok sallamasyon olmuş konu ama çizgi filmleri ile karşılaştırmassanız guzel film
şimdi o camaro(bumblebee ) normalda woswos. camaro olmuş ve çizgifilmde baya ezik hiç bi savaşa neyim gitmezdi
megatron uçagımsı bişey olmuyordu silah olup starscream(f-22 oda çizgifilmde f-15) in eline gidiyodu
optimus megatron dan cok zopa yedi normalde optimus hep tokatlardı
fimde çok fazla geyik vardı dövüş sahnelerinde okadar yakından çekmişler ki bi şey anlamadık zaten eşşek kadar robotlar okadar yakından niye çekersiniz..
çizgifilmi sallamassanız fena değildi

bu arada 2009 da yenisi geliyo
sanırsam unicron gezegen kadar bi eleman megatronu bulup galvatrona donusturecek
öyle işte....

Valla hayallerim gerçek oldu Transformersın filmi çekildi ve ben de izledim.Son derece de hoşuma gitti film.Bence çok fazla ayrıntıya takılmamak lazım.
2. filmin geleceği final sahnesinden de belliydi aslında (bkz:Optimus Prime'ın konuşması) :)

ben arkadaşlarla gittim..önce arkadaşlar ya napıcaz robot mu izlicez dediler ama çıktıktan sonra iyiki de gelmişiz dediler..filmin devamı olcak demiş bazı arkadaşlar onları da kesin izlerim..filmde en sevdiğim sahne _kız olmama rağmen_ bumblebee'nin motoruna kızın baktığı sahne:D yalnız filmde çocuk evde gözlüğü ararken elektriklerin kesildiği bir bölüm vardı..babası penceren dışarı bakarken otobotların saklanması gösterilirken evin bütün ışıkları yanıyordu..adam birşey göremeyip geri içeri döndüğünde elektrikler hala kesikti..orada ufak bir çekim hatası farkettim..kısaca film güzeldi tavsiye etmekle beraber devamını bekliyorum...

smoky demiş ki:
yalnız filmde çocuk evde gözlüğü ararken elektriklerin kesildiği bir bölüm vardı..babası penceren dışarı bakarken otobotların saklanması gösterilirken evin bütün ışıkları yanıyordu..adam birşey göremeyip geri içeri döndüğünde elektrikler hala kesikti..orada ufak bir çekim hatası farkettim.

Valla iyi farketmişsin, ben sen söyleyince farkettim :)

sadece yakın dövüşler çok anlaşılmaz olmuş,onun dışında çok iyidi. konuda iyidi bence,sonuçta adamlar filme uyarlıyor. bazı şeylerin değişmesi normal. yüzüklerin efendisinde neler değişti :D

jazz in megatron a saldirdigi bi sahne vardi
jazz "u wanna piece of me megatron"
megatron "no i want two" diyip ikiye boluyodu
sali gunu DVD si geliyor

Geri