Transformers 2007

napalm demiş ki:
yahu bu jazz çizgi filmde hiç ölmüyordu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...

ya cizgi filmde olmuyodu tabi, ama film iste karsidakiler olurken iyilerde kayip vericeklerki "azmettik ama basardik" olucak, hem megatronda olmuyodu cizgi filmde

2. film gelicek zaten decepticon lar olucak demek, o zaman megatron geri gelicek

Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
asıl ben şunu merak ediyorum.acaba dinobotlar ne zaman gelcek??

bide devastator vardi, insaat araclari birlesip oluyodu, filmde onlardan biri vardi, optimus un oldurdugu, belki onlarda gelir

filmde en kil oldugum oydu zaten optimus bi tek robot oldurdu megatronu o ufaklik oldurdu ya, o kadar guzeli filmin icine gel et sonunda

oyuncaklarını fena yapmamışlar. dıştan kötü gibi gözüksede hareket kabiliyetleri, değişmesi güzel. hatta hareket kabiliyetleri için eskilerden güzel olmuş diyebilirim. wreckage aldımda ben :D

film görsel açıdan mükemmel diyebilirim,izlemesi gayet zevkli bir film fakat benim anlamadığım nokta bu film neden komik??film baştan sona aptal espiriler ve komik olaylarla dolu.bu durumda disney filmi izlenimi uyandırıyor.

İlk filmi çok beğenmemiştim açıkcası. Özellikle filmin ilk yarısında, Autobotların çocuğa görünüp, arkada gelen müzik eşliğinde bir dans figürleri sergilemeleri hoşuma gitmedi. Sonra Bumblebee'nin polis'in kafasına yağ işemesi ise "oha!" dedirtmişti bana.

Geri