El yapımı hardcase

ankarada baysal çanta yapıyor o işi 100 ytl civartı tutuyo fiyatı.fakat ahşaptan yapıldığı için çok ağır oluyor.ben o işe hiç bulaşma derim açıkcası.ben bir tane kendim yapmıştım prosesör için 35 ytl tutmuştu ama ağırlığı 6 kg falan oldu.:D tabii kullanamadım sonra. :LOL: :p

ben yeni gitarımı aldığımda gittim hazır bir hardcase almıştım.fiyatıda uygundu hem çok ağırda değil. 50$ gibi bir fiyatı vardı.öyle bişey alabilirsin taşımasıda bayağı rahat ayrıca.

ama bana sorarsan bneim gibi çok sakar bir insan değilsen gigbag al rahat edersin en güzeli o omzuna sırtına takar gezersin.ankaradaysan eğer yine baysal çantaya uğra çok güzel gigbaglar yapıyorlar.ritterinkilerden falan bayağı bir kalın ve korunaklı kullanışlı yaptıkları gigbaglar.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Bizde arkadaşlarla böyle birşşey yapmayı planlıyoruz. Muhtemelen ağır olcak ama bakıcaz artık....
Yapınca fotolarını koyarım buraya...

runemagick666 demiş ki:
Marangozlar yada başka biyerde yaptırılabilirmi?
Kaça patlar yaptırılması?
Yapan biryerler biliyormusunuz?
Yardımlarınızı bekliyorum

Abi cok agir olur cidden...Duzgun tahta kullanmak lazim, bu da maliyeti epey bir arttircagi icin bence deymez...
Ayrica bir de marangozla ugrasman lazim, mobilyacilara icini yumusak bir kumasla kaplattirman lazim,disini yagmur camur gecirmez bir musamba tarzi bir bezle kaplattirman lazim...
Cok isi var yani...

Case İstanbul || Hard&Soft Case
Kadir KOÇUK-Rıza KOÇUK
Adres : Merkez mahallesi Selamet Sokak No:20/1 Kağıthane/İstanbul Google Map için Tıklayınız...
Ofis Tel : 0(212) 294 6304
Gsm : 0(538) 492 14 91 || 0(537) 336 05 89
web: http://caseistanbul.com/ e mail : [email protected] || [email protected]
Caseİstanbul/Facebook || Caseİstanbul/HardCaseMalzemeler
Google Plus Sayfamız : plus.google.com/Case İstanbul||Hard&Soft Case
Twitter Sayfamız: twitter/Case İstanbul||Hard&Soft Case
İnstagram Sayfamız : instagram.com/caseistanbul
Gerekli Değilse Bu Maili Yazdırmayınız....​
Bas gitar için hardcase'lerin ortalama fiyatları nelerdir?

Geri