Impulse(Metal) Ankara

Impulse grubu olarak bu yıl 10. gerçekleştirilicek olan RockStationFest. in açılış grubu olarak saat 14:00 da sahne alıcaz. Herkesi birlikte kafa sallamaya bekleriz.

rockstationhy9.jpg

3 parçayı da dinledim (zaten sanırsam 3 tane)
hiçbir konsere gelemediğim çin bişey söyleyememekle birlikte
emre(trustmac) milyonlarca kez süper grup önü çok açık bak kral olcaklar ne! o konsere gitmedin mi gibi psikolojik baskılar uyguladıkça canlı performansını daha çok merak ettiğim grup
işallah bu sene bi konser yakalrım
başarlar arklar

Evet arkadaşlar.Rock Station için son hafta.Provalar harika.Tarhimizin en gaz şovu olacak.Herkesi pogo ve headbang için bekliyoruz.

Rock Station bomba gibiydi!!!Gelen destek veren herkese çok teşekkür ederiz.Umarız iyi bir performans verebilmişizdir.Bir sonraki konser ne zaman olur bilinmez ama hepinizi bekliyoruz!!!

Ulan seviyorum sizleri be! Ne adamlarsınız izleyemedim affedin esk ten gelmiştim uyuya kalmışım olsun daha nice festivallere kendinize dikkat edin dostlarım!

hadi yeni bestelerinizi bekliyoruz !

2005 yilinda kurulup 2007 yilina kadar çesitli konserlerde yer aldiktan ve
Trident of Life adli üç parçalik demomuzu çikardiktan sonra ismimizle ilgili
bir süredir yasadigimiz telif hakki problemleri nedeniyle 2008 yilindan itibaren grubumuz
yoluna MARTENSMITH adiyla, kadrosunda ve tarzinda hiçbir degisiklik olmadan devam edecektir.
Bizi bugüne kadar destekleyen herkese tesekkür ederiz.
Her zaman söyledigimiz gibi:
KAFA SALLAMAYA DEVAM!!

Grubun yeni site ve iletisim adresleri;

www.myspace.com/martensmith
www.martensmith.com

[email protected]
[email protected]

farkettinz mi bilemiorm ama
bu ikinci link çalışmıo
isim konusunda bi zamanlar bi arka yorumlar yapmştım da
sallamamştı
olsun hayırlı olsn