Impulse(Metal) Ankara

İlk demo çalışmamız "Trident of Life" piyasaya çıktı.Demo kayıtları Ankara Raven Records stüdyolarında Crossfire gitaristi Kaya Sevinç tarafından yapıldı.Demo üç şarkıdan oluşuyor ve şarkılar hayatı anlatıyor.Zaten demonun ismi de ordan geliyor.Cehennem silahı olarak geçen Trident'in verdiği hayat...Bizim kaydetmekten keyif duyduğumuz demomuzda emeği geçen öncelikle Crossfire grubu ve Raven Records'a teşekkürü bir borç biliriz.Ayrıca yine Crossfire'dan Kaya Sevinç ve Uğur Bülent Aksoy abilerimize Fate in Hands'de back vokalleri için teşekkür ederiz.Demoyu sitedeki linklerden download edebilir yada grup elemanlarından herhangi birine özel mesaj atarak cd'ye ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.Ayrıca www.myspace.com/impulsetr adresinden de ulaşabilirsiniz.Keyfini çıkarın...

Ellerinize sağlık arkadaşlar şarkılar gerçekten güzel olmuş.Riffler ve melodiler sağlam, birbirine benzemeyen ve akılda kalıcı türden.Bunu yapmış olmanız gerçekten çok iyi.Yalnız bana vokal biraz daha arka planda kalmış gitarları yeterince bastıramamış gibi geldi.Ama zaten bu zamanla olacak bir şey.Bu aşamada bunun olması çok normal.Zamanla çok iyi şeyler yapacağınızı düşünüyorum.Umarım sizi daha iyi yerlerde görmek nasip olur.Yolunuz açık olsun arkadaşlar.Başarılar.

Yorumun için teşekkürler.Vokal konusunda orta yolu bulmaya çalıştık yani şarkılara göre.Öreneğin Hellcome gitar ve davulun daha ön planda olması gereken bir şarkı o yüzden vokaller daha kısık ama Fate in Hands vokalleri daha ön planda olması gerek bir şarkı olduğu için vokal daha yüksek geliyor.Umarım kulağı rahatsız edecek kadar değildir.Zaman ayırıp dinlediğin ve yorum yazdığın için teşekkür ederiz...

Arkadaşlar yaptığınız yorumlar ve eleştiriler için teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Daha iyi projeler için çalışıyoruz.bu projeler sizler gibi duyarlı dinleyicilerle daha kaliteli olacaktır.buna inanıyorum.tekrar teşekkürler.

hepsi güzel parçalar fate in hands in vokali daha ii ama ben genel olarak manifesting of sins i beeniorum :) süper bi çalışma olmuş başarılarınızın devamını diliorum ;)

Abi yarın&yardırın harbi mükemmel parçalar elleriniz dert görmesn yani..Hakkaten şok oldum SÜPERSİNİZ...Özer baba seni seviyoruzz...Impulse Impulse illede Impulse gayrıı...

Geri