Unleash (Death Thrash)

l_66162c33c1672c06e9835ecb4ec9dfd3.jpg

UNLEASH DEATH/THRASH BAND

Unleash 2006 yazinda Aydin/Kusadasin’da kuruldu.Gruptan geriye kurucu elamanlardan sadece Ahmet Gezer kaldi.Bir suskunluk döneminin ardindan bulundugu sehirde elaman arayan Ahmet'in kendinden baska kimsesi olmadigini anlamasi ile Internet yardimiyla parçalar üretebilen bir grup fikri dogdu.Eleman arayisi için ilan vermesi sonucu ilk olarak Ünsan Özata ile temasa geçildi.Ünsal Unleash'in yaninda kendi Grubu ONE MORE LIE'in kurucu elemani ve Bascisidir.

Demodaki vokallerin sahibi Nayonun da projeye katilmasi ile grup online olarak birbirlerini hiç görmeden “The New Consatitution “ Demo’sunun çalismalarina basladi. Bir iki ay içerisinde kayitlari ve mix’i tamamlanan demo Ocak sonu yayinlandi ve beklentilerin üstünde bir ilgi gördü.

Degisen ve yenilenen kadrosu ile her zamankinden daha güçlü bir sound kazanan Unleash online projeden gerçekten terleyen ve çalan bir gruba dönüstü. Su anki grup kadrosu Berke (Vokal Gitar) , Ahmet (Gitar) , Mert (Bas gitar) ve Burak (Davul).Önümüzdeki günlerde grubun alt yapisi Melodik Death Metal , Thrash Metal gibi türlerin bir harmani olacaktir. Yeni kadro yeni sound yeni bir bakis Unleash çok yakinda yeniden atakta.

[email protected]
http://www.unleashband.com
http://www.myspace.com/unleashtr

Kendi tarzını yaratmış samimi müzik yapmayı ilke edinmiş bi grup dinlemekten zevk alınacak unleash parçaları :LOL: Metali iyi bilen herkes bu grupta bişeyler bulacaktır herşeyiyle tatmin edici sevgilerle beklemekteyiz ;)

DeaThrasH mi???? aman allah'ım!!! anaflaxia'dan sonra, ikinci deathrash çi grubum olacak inşallah... harbi ağzım açık haa.. valla bak.. kolay kolay bu türde grup yok :C ya harbi inanamıyorum. sizi en yakın zamanda nerede izliyeceğz ya? valla harbi deli merak yaptım lam.. deathrash bu.. vışşş

abi yakından takip etcem sizi. kalite kouşuyordur lam bu grupta şimdi.. vışş.. panik yaptım lam.. harbi harbi.. anaaaa...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an için bizi biyerde izleme imkanınız yok gibi bunun sebebi müziği seven 2 gencin benim kişisel projeme destek olmları..Ben kuşadasındayım diğer elemanlarım ankarada bu bir Online Grup amaç sadece müzik yapmak diğer bi konu albüm konusunda şaka yaptık müziğimizle kirletmeyelim arkdaşları ahahaha

Dostum belli olmaz o bakarsın bir gün ankarada da sahne alırız;)Besteler güzel,Ahmetin çabaları boşa çıkmayacak cinsten..Canlı performansı olacak bu grubun..Belki izmir belki eskişehir,istanbul,belki de ankara da..Grup şu an beste düzenleme ve kayıt aşamasında..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Haklısın Ünsal Önümüzdeki günler daha sıkı şeyler getircek bize sadece benim emeklerimdeğil senin ve nayonun emekleride çok özellikle senin biiosun biz kardeşiz ve hep öyle olucak.Neyse bu tarzı sevenler için iyi işler çıkartmayı deniyoruz

Death wont you come to me?
Why wont you set me free?
My inner demons return,
Constantly haunting me.
:metal

başarılar arkadaşlar..

Geri