Yuksek Seste Amfimde Cizirti

Herkese merhaba oncelikler.Marshall DSL 5C amfim var alali 1 ay falan oluyor.Normalde bir sikintim yoktu 1 watt seceneginde kullaniyordum fakat bugun 5 watt ta sese yukleniyim dedim.Sesi fazla actigim zaman 5 watt da sert caldigim zaman cizirti olusuyor vurmadigim zaman kesiliyor.Lambalarin da yeni olmasi lazim sorun ne olabilir? Simdiden tesekkurler.

Sesin mekanik bir kaynağı olabileceği gibi (örneğin -eğer varsa- lambaları yerinde tutan yaylar gibi. ) lamba(ları)nız mikrofonik de olabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Amfi hali uzerinde.suan evde degilim ses kaydi atamiyorum.cizlama zzz sesi seklinde elektrik sesine benziyor fakat ses maksimuma ulasinca oluyor elektrikle alakali bir durum oldugunu sanmiyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Dip gürültüsü değil.Ses i zorladıgım zamanlarda sesle beraber oluşup yok oluyor.Fazla bastan lambanın titreşmesi olabilir mi diye düşündüm.Evin içinde normalde o ses seviyesine cıkmadığım için çok takmamam lazım sanırım.

Ne yapmaliyim garanti vs ugrasmali miyim? Izmirde oturuyorum amfi Istanbul'dan geldi.Lambayla alakali bir problem midir yoksa amfiyle mi, cozumu basit midir?

Geri