Mydukkan'ın Site Güncellemesi Hakkında Anket (katılmanız Dileğiyle)

Mydukkan'ın yeni ara yüzü sizce nasıl

• Toplam oy veren
    153
  • Anket kapandı .
Yukarıda başka arkadaşların da belirttiği üzere kırık link olayı çok sinir bozucu bir hal almaya başladı. Stokta bulunmayan ve eskiden mydukkan'ın sattığı enstrümanlara ait girişler keşke silinmeseydi de fiyat, özellik vb. bilgilere erişebileceğimiz güvenilir bir ortam olarak kalsaydı mydukkan.

Sitenin yeni gorunumunu begenmistim/ Ancak zamanla siteyi kullandikca anladim ki, bir urunu bulmak, urunu incelemek tam bir kabusa donusmus.
-Bir urunu sectiniz, ozellik filtrelemek istiyorsunuz, hic alakasiz baska bir urune gecis yapabiliyor.
-Asil bomba: Urunu incelediniz, resimlerine baktiniz ve resimleri kapattiniz. Onceki sayfaya donmek istiyorsunuz ve dogal olarak geri butonuna tikliyorsunuz. O da ne? Son goruntuledeiginiz resimlere baktiginiz pencereye geri donus yapmissiniz. 2016'da hangi dahi tasarimci boyle bir hataya imza atar?

Sitenin yeni gorunumunu begenmistim/ Ancak zamanla siteyi kullandikca anladim ki, bir urunu bulmak, urunu incelemek tam bir kabusa donusmus.
-Bir urunu sectiniz, ozellik filtrelemek istiyorsunuz, hic alakasiz baska bir urune gecis yapabiliyor.
-Asil bomba: Urunu incelediniz, resimlerine baktiniz ve resimleri kapattiniz. Onceki sayfaya donmek istiyorsunuz ve dogal olarak geri butonuna tikliyorsunuz. O da ne? Son goruntuledeiginiz resimlere baktiginiz pencereye geri donus yapmissiniz. 2016'da hangi dahi tasarimci boyle bir hataya imza atar?
Site resimleri açarken her resim için sizi farklı bir URL'ye gönderiyor, geri tuşuna basınca da böyle çok boş bir mantık hatası meydana geliyor. Bu konuda da çok büyük bir hatası var site yönetiminin.

Merhabalar,

Öncelikle tüm sosyal medya ve internette yazılanları büyük bir dikkatle okumaya gayret gösteriyoruz. Yapıcı eleştiriler için de ayrıca teşekkür ederiz, siteyi geliştirmemize yardımcı oluyor. Site eskisine nazaran daha kolay ve herşeyin daha da elinizin altında olan bir tasarımla geliyor. Kullandıkça emin olun ki ne kadar rahat olduğunu fark edeceksiniz. Biz de şu an için çok uzun zamandır üzerinde çalışıp bilmemize rağmen zaman zaman yabancılık çekiyoruz. Blog yazımızı da okuyabilirsiniz. Aklınıza takılan, kullanımda zorluk yaşadığınız her şeyi gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Kullanma kılavuzu olarak biz varız :) Lütfen direkt yargılamadan önce kendinize ve bize bir şans verin. Sizden tek isteğimiz bu :)

Müzikle kalın...

Kullandıkça ne kadar mantık hatası olduğunu ve kullanmanın ne kadar zor olduğunu görüyoruz. Biz de bir sıkıntı var galiba :)

"Zararın neresinden dönülse kardır" diye bir atasözü vardır ama mydukkan'ın var demek ki bir bildiği...

Yani gerçekten siteyi yapanlar hiç mi incelememiş anlamıyorum ben de, ne zaman girsem sinirlenip çıkıyorum. Bir dolu hata var. Ciddi ciddi uzun süredir de yalnızca bir tane tel siparişi geçtim, eskiden bir dolu şey alırdım. Kullandıkça da rahat falan olmayacak bence :) Eski tasarım bence harikaydı.

14" davul derisi arıyorum. Sitede tom derilerinin ölçüye göre sıralaması yok. Tüm ürünlerin üzerine tek tek tıklayıp, açıklamada kaç inç olduğunu okuyup, tüh bu da değilmiş deyip, geri dönmeniz gerekiyor. Çok heyecan verici. Bu gece bir adet bulabilmeyi umuyorum.
Edit: Aynı ürünü Thomann'da bulmam 25 saniye sürdü.
Edit 2: Senkop'un sayfasında çok daha kısa, başarılı
Edit 3: Dore'nin sayfası en acıklısı.

Son düzenleme:
Adamların satışlarında hiçbir azalma olmamış anlaşılan, aylardır sitedeki hatalar aynen duruyor. Düzeltmeye tenezzül bile etmemişler. Çok ilginç.

Arkadaşlar mydukkan hala aktif mi? Alışveriş yapan var mı? Aradığım bir ürünü "sepete ekle" dedim. Sepete gittiğimde o ürünü göremiyorum. Sepetimde sadece 1-2 yıl önce eklediğim başka bir ürün var. O ürünün yanında da

"Microsoft VBScript runtime error '800a005e'
Invalid use of Null: 'cdbl'
/sepet.asp, line 435"

diye bir hata mesajı var. Sanırım o eklediğim ürün ile ilgili hata olunca server diğer ürünü göstermiyor. Bu tür hatalar genelde artık kullanılmayan sitelerde oluyor. Var mı son zamanlarda bu siteyi kullanan? Eğer son zamanlarda kullanan biri varsa eski indirim oranımın hatrına düzelttirmek için uğraşacağım. Yoksa direk başka yerlere bakacağım.

Selamlar,

Alp

Biraz önce mail atmak için siteye tekrar girdim. Almaya çalıştığım ürünü ben sepete ekledikten sonra satışa kapatmışlar. Sanırım hata bununla ilgili. Amazon'da vb. sitelerde bu durumlarda direk site bilgi veriyor fakat mydukkan gibi normalde bile düzgün çalışmayan bir siteden beklentiyi çok da yüksek tutmamak lazım.

Düzeltme: Başka bir yerden alayım diye n11'e bakınca mydukkan'ın hala aynı ürünü kendi sitesinden daha ucuza sattığını gördüm. kendi kendime sizin yaptığınız işi tebrik edeyim diyerek direk kapattım :)

ben hala 2008deki tasarımını özlüyorum. yeni tasarıma asla alışamadım.

Aynen, neden değiştirdiklerini ben de anlamıyorum, modern bi arayüz vereceğim derken alakasız, soğuk bi arayüz gelmiş, eskiden bişey almasam bile göz atardım, şimdi doğru düzgün girmiyorum bile, fiyat avantajı da yok, eski tadı yok zaten genel olarak.

Geri