Malt

cenk'in zaten müzikal geçmişi vardı,bunu biliyorduk.sesi çok iyi çıkıyor klip şarkısında.

hakikaten iş var bu grupta

cidden metal riff lerinin uzerınde alt şarkı ezgileri kullanmıs mukkemel bır tarz yakalamıs tabı hayranı oldugu gruplarında etkısı var cenk abi nin vokalinde megadeth manowar ve iron madien esintileri hissetim nedense şarkıalrda...

beğendim.hem de çok beğendim.eskileri hatırlattı ya.gerçekten bunkadarını beklemiyodum.hatta dışarı atayım kendimi de albümü alayım..valla süper:)

ben albümü hala alamadım çünkü bulamadım koskaca kadıköyde hiç bir yerde :evil: Badluck zamanlarını çok severdim Cenk'in :) Acil bulmam lazım yaa albümü , çok merak ediyorum :roll:

İlk duyduğumda geyik bişeyler zannettik. Belki bilirsiniz cen erkdem radyoda programın sonlarında, arasında yada başlarken Guitar pro müzikleri üzerine yabancı şarkılara türkçe sözler döşerlerdi hatta bu bir ara bayağa dolaştı nette fln.

Öyle bişey zannettim bide ben ciddi cenk erdem fanıyımdır aldım gülerim diye albümü.
Anaaaa resmen bomba bi albüm olmuş özellikle şugünlerde türkçe rock dinlemek isteyenler olursa ciddi tavsiye ediyorum. Türkiyedeki yıllardır olan yeni çıkan bi ton gruptan çok daha iyi iş başarmışlar ve bunu 3,5 haftada stüdyodakaydetmeleri cidden şaşırtıcı. Helal olsun diyorum başkada bişey demiyorum.

Geçen hafta bi röportajda Malt'a sorulan bi soru üstüne çok şık bi cevap verdi Cenk ve kopardı beni...

Spiker: Aslında gruplar bu soruyu pek sevmezler genellikle ama acaba Malt yaptığı müziği nasıl tanımlıyor?
Cenk: Evet bu soruyu bizde sevmiyoruz, zaten tanımlamak isteseydik hiç öyle stüdyoya girip albümle falanda uğraşmazdık."Şimdi bi şarkı var tamam mı böyle çok güzel sert bişey böyle başında jınjınjınjın diye güzel bi riffi var" derdik olur biterdi

gibisinden bişeyler dediğini hatırlatmakla birlikte bu diyaloğun gerçeğine tam olarak uygun olmadığını, aklımda kaldığı kadar yazdığımı hatırlatmak istiyorum...

Geçen hafta bi röportajda Malt'a sorulan bi soru üstüne çok şık bi cevap verdi Cenk ve kopardı beni...

Spiker: Aslında gruplar bu soruyu pek sevmezler genellikle ama acaba Malt yaptığı müziği nasıl tanımlıyor?
Cenk: Evet bu soruyu bizde sevmiyoruz, zaten tanımlamak isteseydik hiç öyle stüdyoya girip albümle falanda uğraşmazdık."Şimdi bi şarkı var tamam mı böyle çok güzel sert bişey böyle başında jınjınjınjın diye güzel bi riffi var" derdik olur biterdi

gibisinden bişeyler dediğini hatırlatmakla birlikte bu diyaloğun gerçeğine tam olarak uygun olmadığını, aklımda kaldığı kadar yazdığımı hatırlatmak istiyorum...

Bence grubun cok iyi bir soundu var. Elemanlar arasında da çok iyi bir uyum söz konusu!
Bir baterist gözüyle, bateristin albüm performansını cok beğendim, gitarist ve bass gitaristle sağlam bir senkronizasyon kurmuşlar.

Saklıkente 8 Martta gelirlerse ilk defa bir konsere tek grup (Ozz) için gitmemiş olacağım...

sound olarak turkiye sınırlarında benzerine zor rastlanabilecek bir album olmus. sozler ilk basta geyik gibi gozukse de sarkıyı dinlerken aslında hepimizin hayatında en azından bir kere yasadıgı olayları farklı bir bakıs acısıyla degerlendirdiklerini anlıyorsunuz. gitarlar bas davul vokal her sey kusursuz ozellikle cenk in yaptıgı cıkıslar cok basarılı. askın gozu,portakal,deprem,gezegen,devam ve motor albumde en begendiklerim oldu. yalnız portakalın girisindeki melodiyi biraz in flames only for the weak e benzettim ama olsun o kadar cok basarılı bir album olmus.

Geri