Malt

Sony Ericsson Unistar & Malt
tarih : 08 Kasım Perşembe, 19:00
mekan : Balans Music & Performance Hall

Bilet Fiyatları: 20 ytl

Ön Bilgi: 18 yaş sınırı vardır.

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBLP3

Aslı - Malt
tarih : 16 Kasım Cuma, 23:00
mekan : Ooze Venue

bilet fiyatları 23,00 YTL

ön bilgi
- Etkinlikte yaş sınırı yoktur.
- Alkollü içki satışı vardır.
- Ooze Venue, etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etme koşulu ile mekana almama veya mekandan çıkarma hakkına sahiptir.
- Kapı açılış saati 21:00'dır. Konser saat 23:00'da başlayacaktır.

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HOZ30

Malt
tarih : 23 Kasım Cuma, 23:00
mekan : Bronx

bilet fiyatları 15,00 YTL

ön bilgi
- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Organizasyon firması bilet fiyatlarını degistirme hakkına sahiptir.
- Kapı Açılış 22:00

Kaynak: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HBR28

uzun zamandan sonra dinleme imkanım oldu.Mükemmel iş yapmışlar her şarkı tam bir beyin fırtınası gibi.Tüm albüm olarak beğendim enteresan bir albüm.Ayrıca buraya geldiklerinde enter the sandman i çalmışlar dı yanlış hatırlamıyorsam vay be ne oluyoruz demiştim :)

cenk'i önceki grubu badluck ile ankara'da bilkentte izlemiştim. bence çok iyi bir gruptu badluck. sadece kendilerine glam imajını fazla yapıştırdıkları için dinleyici ile net bir bir bağ kurmadılar. ama benimle kurmuşlardı :) o gün az sayıda seyirciyi nasıl azdırdığını hatırlıyorum grubun.

malt'ın tarzının, vokal dışında tabii, badluck ile bir benzerliği yok. ama herhalde türkiye'de son zamanlarda yapılan en iyi rock albümü. zaten uzun zaman sonra ilk defa bir turk rock cd'si aldım.

albümde en sevdiğim parca motor. acaip gaz bir parca. sürekli dinliyorum. grubun parçadaki tarzını the cult'a benzettim. diğer parçalar da çok iyi. adamlar çok sağlam rock yapıyor.

umarım sevdiğini söyleyenler downloada değil satın almaya rağbet eder.

benim de en sevdiğim parça Motor! özellikle Cenk Durmazel'in çığlıkları muhteşem. :)

ya yeri değil biliyorum. Badluck'dan Arbak ve Burak'ın bir grubu var. ben beğenmedim. Badluck'dan sonra o sound'u onlara yakıştıramadım.

long_john_silver demiş ki:
cenk'i önceki grubu badluck ile ankara'da bilkentte izlemiştim. bence çok iyi bir gruptu badluck. sadece kendilerine glam imajını fazla yapıştırdıkları için dinleyici ile net bir bir bağ kurmadılar. ama benimle kurmuşlardı :) o gün az sayıda seyirciyi nasıl azdırdığını hatırlıyorum grubun.

malt'ın tarzının, vokal dışında tabii, badluck ile bir benzerliği yok. ama herhalde türkiye'de son zamanlarda yapılan en iyi rock albümü. zaten uzun zaman sonra ilk defa bir turk rock cd'si aldım.

albümde en sevdiğim parca motor. acaip gaz bir parca. sürekli dinliyorum. grubun parçadaki tarzını the cult'a benzettim. diğer parçalar da çok iyi. adamlar çok sağlam rock yapıyor.

umarım sevdiğini söyleyenler downloada değil satın almaya rağbet eder.
bugünlerde bir crysis oyunu birde bu albüm için diyorum zaten :)

bassçı abimiz Cenk Turanlı vatani görevini yapmak üzere İskenderun'da bulunmaktadır kendisine şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum.Onun yokluğunda bass gitarlarda Ozgur Ozkan(Soulsacriface-Murder King) var.
Malt çok sağlam grup.Bütün şarkıları güzel.Sözler harika.Son zamanların en sağlam gruplarından biri...

Ayrıca Cenk Durmazel ve Erdem Uygan ikilisinin yeni programı Hötk cumartesi ve pazar geceleri saat 00.20 gibi kanal 24 te yayındadır... 8)

Komik adamlar grup kurdu :) Bi arkadaşım sayesinde Bende dinledim albümden bi kaç parça.Depremi beğendim.Güzel olmuş.Baslar benimde dikkatimi çekti.Baya sert bi albüm.Türkiye'de böyle sert bi albümle popüler olan yok denilecek kadar az grup var.Ellerindeki fırsatı değerlendirmeleri gerekir.Tabi komiklik yapmak yerine müzikle uğraşarak.(Kötü anlamda söylemiyorum.)

Türkiye'de bir konserine gitmeyi en çok istediğin gruplardan biri Malt. Ülkedeki pek çok grubun aksine adamlar "rock" yapıyor. Hatta bence metale yakın müzikleri. Gol'ü seviyorum ben de. Bir insan bu kadar güzel topuğumu ağzına gömünce diyebilir mi yahu?:D

bence de 2006 (ya da 2007 diyelim) nin en iyi albümü...
ama canlı performansları o kadar iyi değil...
ama beni çileden çıkaran aylarca ümitle beklediğim gol şarkısına çekilen berbat klip...
yönetici çalışan ilişkisini teknikdirektör ve yedek bekleyen oyuncu olarak düşlemiştim hep...
ve taraftar dolu bir stadyum...
boş bir stat değil...
klipte erdem'in oynaması iyiydi ama...

şu anda en çok merak ettiğim malt'ın ikinci bir albüm yapıp yapmayacağı ve yapacaksa bu albümün ilk albüm kadar başarılı olup olmayacağı...
hani tek albümlük grup olasınlarda...

Geri