Malt

Aaa Yüxexes izlenmez mi ?! ..
Her neyse, Malt' ı ben beğendim. Hızlı bir şekilde girdiler müzik dünyasına tıpkı şarkıları gibi. Programda çok süperdi. Cenk çok iyi & komik. Yakışıyor da sahneye bence. Hof, Popstar Alaturka yorumlarına benzedi :D
Sahnede duruşun çok güzel Cenk, kıyafetinde tam puan aldı benden .. :)

Malt;
7 mart çarsamba Izmir Oozefest 07...Malt, Hayko Cepkin ve Özlem Tekin...

8 mart persembe Ankara Saklifest 07...Malt,Vega ve Özlem Tekin...

2 konser de de ilk grup Malt...

ayrıca,

24 mart cumartesi gecesi....
Malt tekrar Bronx da....

yüxexesin sonuna yetişebildim.
bir parça söylüyorlardı ama abim zapladı onu da kaçırdım:D
iyi bir çıkış yaptılar.
yani piyasa adına diyorum..

Albumlerine takmis durumdayim arka arkaya dinliyorum sarkilarini cidden vazgecemiyorum uzun zamandir boyle gaz bir turk rock albumu dinlememistim bu arada ankara saklifest in 2. gununde sahnedeler

sonunda buldum albümü, süper olmuş, ellerine, kollarına , dillerine sağlık. son zamanlarda dinlediğim en kalite türk rock gruplarından biri. helal olsun :D

Ankara'daki konserleri nefisti. Bütün albümü çaldılar, bir tane de Metallica coverladılar. Motor'la müthiş bir şekilde bitirdiler konseri. Basçıyı çok sevdim :)

Hepsi çok tatlı insanlar ve cidden iyi müzik yapıyorlar. saklıfest.te röportaj istedik bizi kırmadılar ve bizi çok mutlu ettiler. bazı tipler var piyasada, kendini beğenmiş tiplerden bahsediyorum, gençleri pek sevmiyorlar ve değer vermiyorlar; ama Malt öyle değil, cidden çok farklı ve keyifli bir grup. başarılar ve sevgiler...

izmir ooze venue'dki konserdeydim.Cenki badluck'tan biliyordum(evet ben de yaşlıyım) grup güzel olmuş.Şarkılar sağlam wherever i may roam da iyi oldu kolay gele

Son yıllarda çıkan en Rock kokan albüm olmuş.Canı yürekten kutlar,başarılarının devamını dilerim demekten başka bir şey diyemiyorum.Böyle bir albüme ihtiyacı vardı Türk Rock müziğinin...

Geri