Gitarı ışıklandırma

Clickboy demiş ki:
Bir konser kaydında The Offspring'in basçısı Greg K'nin bas'ının da böyle olduğunu hatırlıyorum. Klavye noktaları mor mor parlıyordu. Ama fosfor mu yoksa led miydi kestiremedim...
net olarak led di onlar.rockncoke da izledim o bariz bir şekilde ışıldıyordu klavye :D

20060726061106rg550rfrefs2.jpg
[/img][/quote]

yaw böle bi şey yaptırsak gitarın tonunu etkiler mi?

aynı olayı asım cangündüzde görmüştüm. Yüxexese çıkmıştı. Steve ile aynı modelde olunca güzel oluyor. Onunki de öyleydi. Asım abiye sormak gerek :D

arkadaşlar bu ne yaaa :D hacı murata neon lamba takmak gibi bir şey bu ya mavi yapıyolar gece yakıyolar arabanın içinde. En çok ta dolmuşcular yapar gece mavi ışığı yakarlar gece binersin içini kötü bir his kaplar :) Aynı gitarada böyle yapıcaksınız hatta abartıp arkaya bi cep amfisi monte edin tam modifiye. Takılırsınız cadde de :D akşamları

hee oldu başka bi arzun

ben valla single manyetiği söküp deliklere led yerleştirdim
çokta orjinal oldu
patentini alıcam valla hehe

Yıllar önce Asım Can gündüz'ün böyle bir gitarı vardı ya ,hatırlayanlar vardır .Çingene pembesi her yeri ,inlay lerin orada ışıklar var dı .Sanırım bu konuda Vai den önde idi.Geçen yine kral tv de idi.Bu sefer yenisini yaptırmış .Çok güzel bi gitardı.

awsome gitarını çalmıştım aynen böyle ışıklı mışıklı janjanlı bi gitardı.jackı taktğın an ışıkları yanıyordu.Sesi çok güzeldi...açıkçası tona etkisinin olduğunu pek sanmıyorum

Geri