Cep Telefonundan Turkrock.com A Girme Sorunu

66243 eklentisini görüntüle
Benim bu şekilde oluyor. Tam resim ya da tırnak resim olarak seçebiliyorum daha sonra.
Resim yüklemede ben de bir soruna rastlamadım. Bu arada sitenin mobil veya masaüstü şeklinde ayrı sürümleri yok. Mobilden de masaüstünden de aynı sürümü görüntülüyorsunuz.

Cep telefonumdan, konu altında mesajımı yazıp, sonra da dosya yükle butonuna basınca, karşıma bu küçük pencere çıkıyor. Browse'a basıp dosyamı seçiyorum. Sonra o kadar işte. Bu dosyayı mesaja yapıştırma işlemini yapacak bir buton yok. Kapat'a basınca da, hiç bir işlem yapmadan kapanıyor bu küçük pencere.

Şöyle ki;

wp_ss_20151209_0002.png

Cep telefonumdan, konu altında mesajımı yazıp, sonra da dosya yükle butonuna basınca, karşıma bu küçük pencere çıkıyor. Browse'a basıp dosyamı seçiyorum. Sonra o kadar işte. Bu dosyayı mesaja yapıştırma işlemini yapacak bir buton yok. Kapat'a basınca da, hiç bir işlem yapmadan kapanıyor bu küçük pencere.

Şöyle ki;

66278 eklentisini görüntüle
Abi işte browse dedikten sonra resmi seçince beklemen gerekiyor. İnternet hızına göre yükleniyor resim, hiçbir şey yapmadan beklemeyi dene bir istersen olması lazım öyle. Ben genelde telefondan yüklüyorum resimleri, telefona göre de değişeceğini sanmıyorum.

Abi işte browse dedikten sonra resmi seçince beklemen gerekiyor. İnternet hızına göre yükleniyor resim, hiçbir şey yapmadan beklemeyi dene bir istersen olması lazım öyle. Ben genelde telefondan yüklüyorum resimleri, telefona göre de değişeceğini sanmıyorum.

Dosyayı seçtim. Bekledim... İnternet hızı yüksekti. Bekledim. 15 dk falan... Bekledim... Hiç bir değişiklik yok...:bored:

Şöyle ki;

66278 eklentisini görüntüle

En mantıklısı telefon değiştirmek gibi :p

Destekleyen forumlara cep telefonundan girmek, konulara/alt konulara/başlıklara abone olmak, özel mesajları takip etmek, abone olunan olaylarda beğenme, yeni mesaj, yeni konu vs. olunca bildirim almak, facebook tarzı haber kaynağıyla forum genelinde neler oluyor görmek, birden fazla forumu takip edebilmek vs. yetenekleri olan bir uygulama. Sanıyorum windows sürümü de var, bi' deneyin derim.
Not : Sonuçta forumların yazılımlarına entegre olmadığından, her forumun admini kafasına göre kodlama yapabildiğinden, sunucuların dandikliğinden vs. arada bir sorun çıkartabilir ama genel olarak iş görüyor ve stabil çalışıyor. İstenirse turkrock için de ayrı bir app yazılabilir ama bu forumun yönetimine halı sahada pas atılmaz, kaldı ki uygulama yazacağız.

ben tapatalk denedim ama tadı yok, anasayfada medialar çıkmasa yeter aslında.

Çoğunluk aynı fikirdeyse ana sayfadaki son medyalar bloğu kaldırılabilir.

Tapatalk bir kısım kullanıcı için ideal fakat sitenin tüm özelliklerini kullanıyorsanız pek uygun olmayabilir. Örneğin medyalar bölümü, profil mesajları, alım satımdaki fiyat, şehir, takas durumu gibi özel alanlar ve daha bir çok özellik tapatalkda yok.

Çoğunluk aynı fikirdeyse ana sayfadaki son medyalar bloğu kaldırılabilir.

Tapatalk bir kısım kullanıcı için ideal fakat sitenin tüm özelliklerini kullanıyorsanız pek uygun olmayabilir. Örneğin medyalar bölümü, profil mesajları, alım satımdaki fiyat, şehir, takas durumu gibi özel alanlar ve daha bir çok özellik tapatalkda yok.
Belki böyle daha kullanışlı olabilir?
asdasd.jpg

Geri