Gitar Önerisi

Epiphone Les Paul Custom Pro Ebony Elektro Gitar Elektro Gitarlar Epiphone
mydukkan.com :: Ibanez CMM1 Chris Miller Signature :: Elektro Gitar
Gretsch G5265 Jet™ Baritone blk Sparkle Elektro Gitarlar Gretsch

yanına bi blackstar id core 20 düşünüyorum şimdilik. amfiyi geliştiririm sonrasında. bu 3 gitar ya da bu civarda (75-100 tl oynar en fazla) gitar tavsiyeniz varsa beklerim. gretsch ve epiphone görüntüde 1 adım önde. ibanez de ise manyetik dizilimi ve tasarımı ilgimi çekti. yorumlarınızı bekliyorum.

Valla o zamam en iyisi Les Paul olur. Hatta benim de gitarım olan Cort CR Custom'ı öneririm. Epiphone'a göre f/p oranı daha iyidir. Bendekini satıyorum şu an ama onun için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın :) İsterseniz sıfır alın ya da başkasından alın ama aynı fiyattaki Epiphone'dan daha çok tatmin eder..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
yok hocam şu 3 gitardan birini alıcam alırsam. aklımdaki sıralama şuan:gretsch-epiphone-ibanez. epiphone u da çok beğendim görüntüsünü. vazgeçmem zor.

Bu gitarları bilerek mi seçtiniz merak ettim doğrusu. Biri baritone üstelik üstünde mini humbucker var. Diğerinin sap manyetiği soap bar. Biraz spesifik seçimler bunlar, özellikle istediğinizin tarzların epey geniş olduğunu düşünürsek. Blues demişsiniz baritone bir gitarda bend işi pekde kolay değildir.

söylediğiniz tarzlarla ben epiphone dışındakileri neden yazdığınızı anlamadım illa diyorsanız o 3 gitar epiphone öneririm ama üstte furkanın gitarını almanız daha mantıklı cr customlar iyi gitardır he bu arada 300 lira daha koyun 2.el bi gibson alın usa gitar kullanırsınız

Gretsch güzel, sahne falan olacaksa hele çok mantıklı. 3 gitar arasında sanmıyorum ki atla deva arası bir kalite farkı olsun. Seçenekler bu üçü arasındaysa Gretsch.

Kore üretimi '97 epiphone riviera satıyorum bu aralıkta ve tarzınıza uygun.

Çağlar selam. Riviera ağır kaçmasın? O tip gitarlar gözümde belli bir seviyenin üstündeki ağır adamlarla özdeşleşmiştir bende. Belki de ben yanılıyorum bilemedim.

Bir merak ettiğim, Heritageleri niye satılığa çıkardın? Özellikle CS olanı? Taş gibi gitarlar maşallah. CS giderse gelmez gibi geliyor bana.

elimde bi dolu gitar var. cs'den bi tane daha var zaten, satmam onu kolay kolay. h140 da fazla oluyo, çok benzer gitarlar çünkü. gibsonları sattım heritage için. bilen birine uygun fiyatla vericem işte

Bu gitarları bilerek mi seçtiniz merak ettim doğrusu. Biri baritone üstelik üstünde mini humbucker var. Diğerinin sap manyetiği soap bar. Biraz spesifik seçimler bunlar, özellikle istediğinizin tarzların epey geniş olduğunu düşünürsek. Blues demişsiniz baritone bir gitarda bend işi pekde kolay değildir.

Hocam bilerek seçtim demek çok ta doğru değil. ibanez de haklısınız yani p90 kısıtlar beni. gretsch in tonları çok hoşuma gitmişti. baritone konusunda pek bi bilgim yok açıkçası. blues da arada yani anca. asıl dinlediğim müzik tarzı alternative rock. ilerledikten sonra bayağı gitarda bi b.b. king çalmak isterim de ondan yani.

Geri