Gta 5 Indirimi- 80tl(oyun Meraklıları Dikkat!)

Arakdaşlar voidu.com adlı site Gta 5 oyununu 80 lira yapmış, orjinal oyun. Siteyi ilk defa duydum hiç bildiğim bir yer değil ama 80 liraya bilgisayarım olmamasına rağmen oyunu almayı düşünüyorum, iyi bir bilgisayar aldığımda oynamak için. Yalnız aklıma takılan bir şey var "Bu ürünü Steam’de kullanamazsınız." şeklinde geniş bir uyarı koymuşlar. Bu ne anlama geliyor, tam olarak bir arkadaş açıklarsa sevinirim. Daha önce steam kullandım ama steam olmazsa bu oyunda ne kaybederiz yani bir eksiği gediği mi var da acaba bu fiyata satılıyor? Bir de bu siteden daha önce oyun alan arkadaş varsa beni aydınlatırsa sevinirim, güvenilir bir site mi? Linki direkt koyuyorum:

https://voidu.com/game/grand-theft-auto-v

Bildigim kadariyla steamdan online oynaniyor. Bu ozelliginden yararlanamazsin.
Alakası yok online serverlar rockstargame in kendi serverları. Ben kutulu olarak satın aldım , Arkadaşım ise steam üzerinden ve ikimiz beraber online oynıyaibliyoruz . Burada ki tek fark Cd niz bozulunca oyuna elvada olacak. Steam üzerinden alan arkadaş sonsuza kadar indirme hakkına sahip olacak. Kutulu alınca steam aktivasyonu yapılarak bu özelliğe sahip olunabileceği algısı var piyasada o yüzden büyük not düşmüşler.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Rockstar Social Club üzerinden aktive ediyorsun demek bu lisansı. Online oynayabilirsin sıkıntı çıkartmaz ama en son Max Payne 3 zamanı Rockstar Social Club oyunlarını indirme desteği vermiyordu torrent indirip cracklemeden aktive edip kullanıyorduk eğer hala vermiyorsa öyle bir olayı var veriyorsa steam den bir farkı yok.
Bu durumda biz sadece serial keye ya da hesaba para vermiş oluyoruz. Sitede müşteri hizmetlerine sordum bu arada. Oyunu dijital olarak satın alıyorsunuz rockstar club ile oynuyorsunuz arkadaşlarınız vs. de rockstar club üzerinden ekleniyor dediler. Indirmede sıkıntı olur mu oyun 60gb dedim. Internetiniz iyiyse gayet normal indirirsiniz dedi. Demek ki steamdeki gibi veriyor oyunu sizin dediğinize göre.

Alakası yok online serverlar rockstargame in kendi serverları. Ben kutulu olarak satın aldım , Arkadaşım ise steam üzerinden ve ikimiz beraber online oynıyaibliyoruz . Burada ki tek fark Cd niz bozulunca oyuna elvada olacak. Steam üzerinden alan arkadaş sonsuza kadar indirme hakkına sahip olacak. Kutulu alınca steam aktivasyonu yapılarak bu özelliğe sahip olunabileceği algısı var piyasada o yüzden büyük not düşmüşler.
Hocam oyun kutulu mu yollanıyor dijital mi satın alınıyor diye sordum. Oyunu dijital olarak satın alıyorsunuz dediler.

Aynı sistemi bilindik bir yer olan GreenManGaming de kullanıyordu sadece sistem Rockstar Social Club üzerinden çalışıyor demek. Sizin steam de oyuna sahip olan arkadaşınız varsa onunla birlikte oynayabilirsiniz. Oyunu o fiyata bence almalısınız iki fark oluyor steam e göre onlarda oyunda iken steam üzerinde oyununuza bağlanamıyorlar(hızlı şekilde bağlanamıyorlar normaldede zaten social club üzerinden davet gönderiliyor) social club tan davet atmak gerekiyor ve ayrıca 1 adet fazladan simge beliriyor masaüstünüzde (Social Club simgesi)
Eğer aklınıza takılan başka şeylerde olursa sorabilirsiniz. Ben almanız taraftarıyım tabiki Steam profilim kalabalık ve büyük görünsün diye bir takıntınız yoksa.

Aynı sistemi bilindik bir yer olan GreenManGaming de kullanıyordu sadece sistem Rockstar Social Club üzerinden çalışıyor demek. Sizin steam de oyuna sahip olan arkadaşınız varsa onunla birlikte oynayabilirsiniz. Oyunu o fiyata bence almalısınız iki fark oluyor steam e göre onlarda oyunda iken steam üzerinde oyununuza bağlanamıyorlar(hızlı şekilde bağlanamıyorlar normaldede zaten social club üzerinden davet gönderiliyor) social club tan davet atmak gerekiyor ve ayrıca 1 adet fazladan simge beliriyor masaüstünüzde (Social Club simgesi)
Eğer aklınıza takılan başka şeylerde olursa sorabilirsiniz. Ben almanız taraftarıyım tabiki Steam profilim kalabalık ve büyük görünsün diye bir takıntınız yoksa.
Valla hocam çok anlamam steamdir arkadaş eklemedir falan, oyun oynamayalı 2-3 sene var uzak kaldım baya. Steam ile falan da hiç haşır neşir olmadım sistemi çok bilmiyorum. Ayrıntılar çok mühim değil bana single player oynatıyorsa multiplayer da sıkıntı çıkarmadan giriyorsa bana yeter, arkadaştır profildir çok anlamam oyun konusunda geriyim :) Bu hafta içi sağlam bir bilgisayar alacağım oyun fiyatı düşmüşken alayım dedim bu fiyata bulunmaz

Valla hocam çok anlamam steamdir arkadaş eklemedir falan, oyun oynamayalı 2-3 sene var uzak kaldım baya. Steam ile falan da hiç haşır neşir olmadım sistemi çok bilmiyorum. Ayrıntılar çok mühim değil bana single player oynatıyorsa multiplayer da sıkıntı çıkarmadan giriyorsa bana yeter, arkadaştır profildir çok anlamam oyun konusunda geriyim :) Bu hafta içi sağlam bir bilgisayar alacağım oyun fiyatı düşmüşken alayım dedim bu fiyata bulunmaz
Madem detaylar önemsiz ben oyuna bakarım diyorsunuz alın derim ben. Ayrıca sitede 4-5 tl farkla white shark paketi ile satılıyor onunla birlikte almanızı öneririm. Bilgisayarda nasıl birşey alıcaksınız acaba laptop, masaüstü toplama vb o konudada biraz bilgi sahibiyim yorumlarda bulunabilirim.

Geri